• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Dostosowanie wyglądu » Jak poprawić stronę rejestracyjną? (Chodzi o użytkowników identyfikatora uID)
Jak poprawić stronę rejestracyjną?
alan207
Postów: 22
Reputacja: -1
Wiadomość # 1 | 22:59
Witam
Czy jest możliwe edycja szablony dot. rejestracji nowych użytkowników GLOBALNYCH (rejestracja do uID przez moją stronę). Pytam ponieważ w formularzu rejestracyjnym w polu data urodzenia, pole wyboru Roku odstaje od miesiąca i dnia i chciałbym to naprawić gdyż nie wygląda to estetycznie
Wygląda to tak


Z góry dziękuję
Pozdrawiam
Fantagiro
Postów: 135
Reputacja: 2
Wiadomość # 2 | 15:06
Panel zarządzania -> Wygląd -> Zarządzanie wyglądem (szablony) -> Użytkownicy -> Formularz rejestracyjny


Odwiedź: Gejsza.ucoz.pl
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 3 | 11:37
Dokładnie - edycji tego pola i tej podstrony można dokonać na podanej wyżej podstronie.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
alan207
Postów: 22
Reputacja: -1
Wiadomość # 4 | 12:57
Dziękuję za pomoc wink
Pozdrawiam

Dobra jednak za szybko podziękowałem biggrin
Przy edycji Formularza rejestracji nic się nie zmienia na stronie rejestracyjnej ;( . Dodam też ze sama pozycja jest NA SZARO (zupełnie jakby była nieaktywna). Próbowałem coś zmienić jeszcze w Strona rejestracji nowych użytkowników i też nic - Żadnej zmiany ( ale ta pozycja była na czarno, normalna)

Dodam że mam użytkowników uID a nie lokalnych
Proszę o pomoc cry
Post edytowany przez alan207 - Poniedziałek, 29-07-2013, 14:01
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 5 | 12:23
Sprawdziłem raz jeszcze na kilku przeglądarkach - zarówno Opera, Firefox a nawet Safari nie sprawia problemu. Pole wyświetla się prawidłowo - jest aktywne (można wybrać dowolny dzień / miesiąc / rok) i nie pojawiają się żadne niespójności.
Przykładowe screeny:



Załączniki: 5652389.jpg (59.4 Kb) · 1149804.jpg (23.3 Kb)

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Dostosowanie wyglądu » Jak poprawić stronę rejestracyjną? (Chodzi o użytkowników identyfikatora uID)
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: