• Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum uCoz » Pozostałe » Sugestie dot. udoskonalania uCoz » Zablokowanie domeny ucoz.pl na Facebook (...czyli problem wszystkich użytkowników uCoz)
Zablokowanie domeny ucoz.pl na Facebook
alan207
Postów: 22
Reputacja: -1
Wiadomość # 1 | 19:50
Witam
Posiadam (i nie tylko ja - wszyscy posiadacze subdomeny typu *.ucoz.pl) problem - mianowicie udostępnianie linków domeny ucoz.pl (a co za tym idzie - wszystkich subdomen) jest zablokowane w obrębie sieci Facebook. Niestety utrudnia to kampanię reklamową oraz znacząco wpływa to na odbiór wszystkich witryn na tej domenie, a także samego systemu uCoz - bo przecież "jeżeli na fejsie jest to zablokowane to musi być to jakies g*wno"



Próbowałem skorzystać z opcji "poinformuj nas o tym" widocznej na zrzucie ale niestety, to nie działa - a do Administracji Facebook pisałem już dziesiątki razy. Problem ten jest od dawna - gdzieś od września :[

Proszę zróbcie coś z tym, już mnie za przeproszeniem szlak trafia - chciałem dziś skorzystać z modułu Media społecznościowe ale.... strona zablokowana
Daniel
Postów: 5
Reputacja: 0
Wiadomość # 2 | 03:15
Nadal występuje ten problem sad
alan207
Postów: 22
Reputacja: -1
Wiadomość # 3 | 13:30
Problem został już chyba naprawiony, przynajmniej u mnie!

EDIT!!!
Pomyłka, przepraszam dalej udostępnianie nie działa!
Post edytowany przez alan207 - Sobota, 04-01-2014, 20:17
brak0352
Postów: 7
Reputacja: 0
Wiadomość # 4 | 19:39
U mnie ten problem ciągle występuje! da radę coś z tym zrobić? także pisałam do facebooka już dużo razy cry
alan207
Postów: 22
Reputacja: -1
Wiadomość # 5 | 20:22
Już napisałem do Wsparcia technicznego z panelu zarządzania!

Cytat
Witam.
Jestem szczęśliwym administratorem swojej witryny alan207.ucoz.pl w systemie uCoz. Jestem zadowolony z działania systemy, jednakże posiadam problem z udostępnianiem mojej strony [oraz wielu innych znajdujących się w domenie ucoz.pl] - mianowicie jest ona zablokowana w serwisie Facebook. Niestety utrudnia mi to promocję mojej witryny na tym serwisie, oraz blokuje możliwość korzystania z modułu "Postowanie w mediach społecznościowych" Pisałem już do Was na serwisie Facebook (na waszym oficjalnym fanpage uCoz.pl) oraz na Waszym forum (forum.ucoz.pl - wątek znajduję się tu http://forum.ucoz.pl/forum/30-211-1 )

Proszę o naprawę tej usterki, tym bardziej iż występuje ona od dłuższego czasu. Do administracji omawianego serwisu społecznościowego, wiele wiadomości - niestety bezskutecznie.

Pozdrawiam
Alan *
alan207


Może pomoże cry
brak0352
Postów: 7
Reputacja: 0
Wiadomość # 6 | 20:30
ja pisałam także wiadomość na fb do ucoz.pl, może w końcu coś z tym zrobią! mam dość tego, że co chwilę blokują konto mi oraz innym użytkownikom angry
alan207
Postów: 22
Reputacja: -1
Wiadomość # 7 | 20:40
Ja radzę sobie z tym na razie tak że na Facebook piszę:
http://alan207.uc oz.pl [usuń spację między ucoz]

Z tym że to nie jest już link, i nie widać takiego ruchu w Statystykach witryny sad Nie każdemu też się chce usuwać i wklejać linków do paska adresu sad
brak0352
Postów: 7
Reputacja: 0
Wiadomość # 8 | 20:44
ja też sobie radzę z użyciem spacji, ale wiadomo - to nie to samo sad może uda nam się coś zdziałać, jak nie to codziennie będziemy ich zasypywać wiadomościami i zgłoszeniami, niech przynajmniej mają śmietnik jak nie chcą reagować cool
alan207
Postów: 22
Reputacja: -1
Wiadomość # 9 | 20:55
Dobry pomysł biggrin Już wysyłałem miliony wiadomości do FB, z tym że już mi się znudziło dry Kiedyś na tym forum był aktywny administrator tego forum "junkie" który zawsze pomagał mi i innym użytkownikom forum, i był zawsze i wszędzie - teraz niestety chyba cały projekt uCoz w Polsce zamarł - informacje o aktualizacjach pojawiają się tylko na ANGIELSKIM forum i ANGIELSKIM fanpage-u na Facebooku. Na polskim fanpage-u i polskim forum nikt nie odpisuje z administracji uCoz Polska, obawiam się że nikogo tam nawet nie ma dry .

Mam nadzieję że polski uCoz nie upadnie, bo z tego co widzę to niechybnie leci ku upadkowi - jeszcze niedługo i zamkną zapewne domeny ucoz.pl - Na szczęście zarejestrowałem już na wszelki wypadek domenę alan207.ucoz.com (która teraz przekierowałem do mojego alan207.ucoz.pl)
Post edytowany przez alan207 - Sobota, 04-01-2014, 20:55
brak0352
Postów: 7
Reputacja: 0
Wiadomość # 10 | 21:26
lepiej żeby tego nie robili, ponieważ jestem zielona w zakresie tworzenia stron internetowych, na swoją pracowałam ogrom czasu a i tak jest prymitywna, lecz na nasze potrzeby wystarczy smile
alan207
Postów: 22
Reputacja: -1
Wiadomość # 11 | 22:58
Faktycznie, też nie chciałbym, aby wyłączyli domenę ucoz.pl, działanie na domenie ucoz.com byłoby nieco utrudnione, ponieważ mój serwis działa aktualnie w Polsce.

P.S. Podaj swój link do swojej witryny internetowej, przejrzę i zobaczę jak wygląda ta "prymitywna strona" smile
brak0352
Postów: 7
Reputacja: 0
Wiadomość # 12 | 13:57
to stronka zespołu tanecznego dzieci- więc nie ma szału, uprzedzam wink
www.wild-monsters.ucoz.pl
alan207
Postów: 22
Reputacja: -1
Wiadomość # 13 | 17:31
Na moje oko to wypadałoby popracować nad forum - nie jest ono gotowe, i wpływa negatywnie na odbiór strony.
Link do mojej strony: [url=http://alan207.ucoz.pl][/url]
brak0352
Postów: 7
Reputacja: 0
Wiadomość # 14 | 18:56
forum niekoniecznie jest nam potrzebne,ponieważ mamy profil na fb, a stronka ma w sumie przedstawić dzieci, ale dość spamowania ^^ tak nawiasem próbowałam dzisiaj przesłać link i dalej fb blokuje konto :/
alan207
Postów: 22
Reputacja: -1
Wiadomość # 15 | 16:34
Masakra! Oni [zespół uCoz Polska] to olewają na całego, tylko spać, jesć, nic nie robić i trzepać kasę z pakietów płatnych dry
Forum uCoz » Pozostałe » Sugestie dot. udoskonalania uCoz » Zablokowanie domeny ucoz.pl na Facebook (...czyli problem wszystkich użytkowników uCoz)
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • »
Wyszukiwanie: