• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Ogólne pytania » Logowanie (Logowanie bez wpisywania hasła)
Logowanie
pielichl
Postów: 21
Reputacja: 0
Wiadomość # 1 | 13:30
Witam,
Czy da się zmodyfikować ustawienia strony tak by po wylogowaniu zawsze wyskakiwał formularz logowania? Teraz po wylogowaniu klikając loguj na mojej stronie wchodzi od razu bez wpisywania hasła. Czyli ktokolwiek inny korzystający z tego samego komputera może zalogować się na moje konto bez wpisywania hasła.
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 2 | 14:51
Witam,
Ustawienia dotyczące logowania (ilość jednoczesnych sesji logowania, czas trwania aktywności jednej sesji) - są możliwe do skonfigurowania w Panelu Zarządzania - Bezpieczeństwo - Ustawienia zabezpieczeń.

Dodatkowo w Ustawienia - Ogólne ustawienia można skonfigurować jaki rodzaj kodu CAPTCHA ma się pojawić w czasie logowania (funkcja: Typ kodu bezpieczeństwa).

Po wylogowaniu się i zmianie powyższych ustawień bezpieczeństwo zostanie zwiększone. A co do logowania bez hasła - czy w przeglądarce hasło do strony nie zostało zapamiętane - i stąd ten problem?

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
pielichl
Postów: 21
Reputacja: 0
Wiadomość # 3 | 15:58
Dziękuję za pomoc:) Na pewno to nie kwestia zapamiętywania haseł przez przeglądarkę:p sprawdzałem to na różnych komputerach i różnych przeglądarkach, co ciekawe sposób logowania do forum wygląda identycznie, bez wpisywania hasła loguje się na moje konto. Spróbuje pogrzebać w panelu zarządzania:D
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 4 | 18:09
Myślę że ustawienia zabezpieczeń powinny rozwiązać skutecznie problem.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Ogólne pytania » Logowanie (Logowanie bez wpisywania hasła)
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: