• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Ogólne pytania » Dziwny problem ze stronami na ucoz
Dziwny problem ze stronami na ucoz
niewylewny
Postów: 2
Reputacja: 0
Wiadomość # 1 | 01:41
Witam, niedawno poznałem ucoz, chciałem tutaj spróbować stworzyć dwie strony, ale od wczoraj mam pewien problem. Mianowicie nie mogę w ogóle wejść na moje strony, ani po przez pulpit webtopa, ani "tradycyjnie".
W pierwszej chwili pomyślałem że coś może być nie tak po mojej stronie, no i dziś wczesnym wieczorem strony wróciły. Jednak kiedy w okolicach północy chciałem coś przy stronie zrobić, znów nie mogłem na nie wejść, inne strony oparte na ucoz chodzą mi normalnie, na swoje wejść nie mogę, zupełnie jak by ich nie było. Chrome twierdzi że strona jest niedostępna, bramki proxy zwracają "connect() timed out!", z innego ip czy komputera też nie da się wejść.
Pozdrawiam.
Adrian.
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 2 | 10:16
Witam,
Rzeczywiście w ciągu ostatnich godzin przeprowadzaliśmy działania na niektórych z naszych serwerów co sprawiło że mogły pojawić się chwilowe przerwy w dostępie do stron. Obecnie przywracamy ich pełną sprawność. Aktualna lista problemów oraz status serwerów jest dostępny w tym wątku:
http://forum.ucoz.com/forum/3-14706-1

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
niewylewny
Postów: 2
Reputacja: 0
Wiadomość # 3 | 12:14
Dzięki, fakt, nawet coś słyszałem o tych atakach ddos na niektóre serwery, ale nie wiedzieć czemu nie powiązałem tego z moim problmem. Na przyszłość pozostaje mi obserwowanie twittera bo jak wszedłem to ten temat też był podlinkowany.
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 4 | 12:23
Niestety na pewne rzeczy (DDos) nie mamy zupełnie wpływu - mimo to staramy się zawsze o jak najszybsze przywrócenie serwerów do szybkiego i pełnego działania bez widocznej straty dla użytkowników.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Ogólne pytania » Dziwny problem ze stronami na ucoz
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: