• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Ogólne pytania » Site deactivated (czyli ile dokladnie trwa "several days")
Site deactivated
rineakathe
Postów: 34
Reputacja: 3
Wiadomość # 1 | 12:20
Cześć! :)
Od ponad miesiąca poluję sobie na domenę pewnej wyłączonej strony. Sprawdzam ją co kilka dni i wciąż widzę taki oto komunikat:
Cytat
The website "els.clan.su" has been deactivated because of inactivity and will be deleted completely in several days.


Ile jeszcze musi upłynąć czasu, zanim będzie można korzystać z tej domeny? :)

bigblog
Postów: 58
Reputacja: 4
Wiadomość # 2 | 16:11
rineakathe, sprawdzić pocztę i ponownie swoją stronę jak najszybciej. Witryna jest uważane za nieaktywne, jeśli nikt nie odwiedza go w 30 dni.
Manager of the International Development
(Oct 2013 - Sept 2017) I no longer work for the company
X-TRAK
Postów: 20
Reputacja: 0
Wiadomość # 3 | 21:15
Cytat bigblog ()
rineakathe, sprawdzić pocztę i ponownie swoją stronę jak najszybciej. Witryna jest uważane za nieaktywne, jeśli nikt nie odwiedza go w 30 dni.

Czy tyczy się też strony, która została utworzona po wykupieniu jednego z pakietów,np. 6 miesięcznego? wink
rineakathe
Postów: 34
Reputacja: 3
Wiadomość # 4 | 21:30
Cytat bigblog ()
rineakathe, sprawdzić pocztę i ponownie swoją stronę jak najszybciej. Witryna jest uważane za nieaktywne, jeśli nikt nie odwiedza go w 30 dni.


Tylko tyle, że to nie moja strona. Należy do innej osoby ;)

Nie chce strony przywrócić. Chcę utworzyć nową stronę na tej domenie.

Ile dokładnie trzeba czekać nim domenę już nieaktywną będzie mogła użyć inna osoba?

bigblog
Postów: 58
Reputacja: 4
Wiadomość # 5 | 17:54
Cytat X-TRAK ()
Czy tyczy się też strony, która została utworzona po wykupieniu jednego z pakietów,np. 6 miesięcznego?

Jeśli witryna ma płatnego planu, nie mogą być usunięte do bezczynności.

Cytat rineakathe ()
Ile dokładnie trzeba czekać nim domenę już nieaktywną będzie mogła użyć inna osoba?

W tym przypadku należy skontaktować się z działem Wsparcie Technicznej w języku angielskim: http://www.ucoz.com/contact/

Manager of the International Development
(Oct 2013 - Sept 2017) I no longer work for the company
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Ogólne pytania » Site deactivated (czyli ile dokladnie trwa "several days")
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: