• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Zarządzanie kontem » darmowe do 400mb (400mb)
darmowe do 400mb
karol29
Postów: 1
Reputacja: 0
Wiadomość # 1 | 18:51
mam pytanie czy jak przekroczę o 1 mb to płacę??
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 2 | 20:57
Nie - system jest tak stworzony że gdy zbliżysz się do 400mb pojawi się powiadomienie i nie będzie można umieszczać plików/danych ponad limit.

Nie naliczamy nigdy żadnych opłat za przekroczenie limitu.

Co ważne - im dłużej posiadasz u nas stronę i im więcej generujesz ruchu tym szybciej zwiększa się darmowy limit powierzchni :).

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
PrinceDemonic
Postów: 99
Reputacja: 0
Wiadomość # 3 | 02:49
Możesz mnie nakierować. Gdzie dokładnie jest opis? stosunek
- czasu posiadanej u was witryny/ wielkość ruchu /procentowe zwiększenie darmowej powirzchni
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 4 | 09:44
http://faq.ucoz.pl/faq/19-1#1
http://faq.ucoz.pl/faq/19-1#62

Nie mam dokładnych wyliczeń. Z mojego doświadczenia (posiadam parę stron na uCoz) wynika że średnio miesięcznie jest powiększane od 3 do 7 megabajtów przy małej ilości ruchu.

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
PrinceDemonic
Postów: 99
Reputacja: 0
Wiadomość # 5 | 15:44
ok przejrzę ;) Dzięki za pomoc junkie.

Przejrzałem.
Odp. jest tak ogólna, że nic praktycznie nie mówi ;)

Jeśli mogę Cię prosić:
Co oznacza mała ilość ruchu?
//Edycja
Mógłbyś mniej więcej: w miarę dokładnie dla mnie przedstawić średnią. Czyli ilość na wielkość.

Z góry dzięki ;)
Post edytowany przez PrinceDemonic - Piątek, 12-04-2013, 23:15
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 6 | 14:57
Tak jak napisałem - nie posiadam takich dokładnych wyliczeń i mogę przedstawić tylko orientacyjnie jaki jest przyrost na podstawie moich skromnych wyliczeń. Mała ilość ruchu - w moim przypadku mniej niż 10 wejść dziennie. Sprawdź przyrost ilości MB u siebie i podziel na ilość miesięcy - wyjdzie Ci średnia na miesiąc smile
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
Fantagiro
Postów: 135
Reputacja: 2
Wiadomość # 7 | 16:15
Mogę dodać od siebie wyliczenie, pokazując na przykładzie mojej stronki o gejszach.
Istnieje od lutego zeszłego roku, czyli 14 miesięcy.
Mam 471 Mb dostępnego miejsca na dysku, czyli na miesiąc mi przybywa 5.07 Mb na miesiąc przy ruchu, 10-40 wejściach dziennie.



Odwiedź: Gejsza.ucoz.pl
PrinceDemonic
Postów: 99
Reputacja: 0
Wiadomość # 8 | 19:09
Dziękuję Fantagiro


Dzięki junkie

Za podzielenie się waszymi wyliczeniami.
Post edytowany przez PrinceDemonic - Wtorek, 16-04-2013, 19:10
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 9 | 13:22
Spoko - nie ma problemu biggrin
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Zarządzanie kontem » darmowe do 400mb (400mb)
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: