• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Zarządzanie kontem » Witryna
Witryna
PrinceDemonic
Postów: 99
Reputacja: 0
Wiadomość # 1 | 02:44
Czyjest możliwe aby było więcej właścicieli 1 witryny uCoz?
Dokładnie 2
Te same pełne uprawnienia dla każdego właściciela.
Post edytowany przez PrinceDemonic - Środa, 10-04-2013, 02:45
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 2 | 09:52
Możesz dodać więcej niż jednego administratora witryny - wystarczy w Panelu Zarządzania dodać w Użytkownicy » Grupy użytkowników daną osobę która ma konto w uID do grupy Administratorzy i zapisać zmiany.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
PrinceDemonic
Postów: 99
Reputacja: 0
Wiadomość # 3 | 15:39
Czyli rozumiemy, że kolejny administrator o pełnych uprwanieniach staje się współwłaścicielem witryny?
Post edytowany przez PrinceDemonic - Środa, 10-04-2013, 18:03
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 4 | 16:31
Nie - właścicielem witryny jesteś ty (lub osoba której przekazałeś prawo do strony).

To tak jak z mieszkaniem: wyobraź sobie że jesteś właścicielem mieszkania i dajesz komuś klucz do drzwi - dzięki temu ma on dostęp do wszystkich pokojów i może się po tymże mieszkaniu dowolnie przemieszczać. Ale nie oznacza to że stał się dzięki temu współwłaścicielem cool

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
PrinceDemonic
Postów: 99
Reputacja: 0
Wiadomość # 5 | 17:55
Dalej się nie rozumiemy. Co to za porównaiania i po co?
Przecież może być 2 właścicieli mieszkania.
Możesz komuś wynając mieszkanie i też będzie miał dostęp do wszystkiego w mieszkaniu; możesz kogoś zameldować - zresztą nie ważne.
Dwóch właścicieli: czyli 2 osoby które wspólnie są właściecileami "mieszkania wykupiły- posiadają wspólną własność po połowie z perłnym dostępem do mieszkania" - nie muszą w nim nawet mieszkać
Dwóch właścicieli witryny z pełnym dostępem do własności witryny.
Dwóch właścicieli z pełnym prawem do witryny.
Post edytowany przez PrinceDemonic - Środa, 10-04-2013, 18:02
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 6 | 19:58
Kończąc dygresję - nie - osoba która otrzymuje prawa administratora (pełen dostęp do witryny) nie staje się jej właścicielem. Inaczej - w uCoz działa to na zasadzie - jeden właściciel - wielu administratorów.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
PrinceDemonic
Postów: 99
Reputacja: 0
Wiadomość # 7 | 20:33
ok. dzięki za odp.
donfael
Postów: 26
Reputacja: 0
Wiadomość # 8 | 20:46
Masakra nic z tego nie zrozumiałam, ale okej
Czyli to jest tak ze ja jestem tym głównym właścicielem i tylko dałam np. komuś do rangi to jest tak jakby pomocnik tego co założył stronę xD i tak nikt nie zrozumie tego, ale ok hehe
Dareczek_cz
Postów: 4
Reputacja: 0
Wiadomość # 9 | 17:59
Mam podobne pytanie ... da się odzyskać dostęp (tajnego hasła) będąc administratorem strony gdy przez dłuższy czas nie ma kontaktu z właścicielem strony (możliwe że nie będzie przez jakiś czas) a na stronę logował się głównie (ostatnio i w większości) administrator.
Strona nie była używana przez jakiś czas i chciałem ją odnowić ale nie mam kontaktu z właścicielem. Była to strona klanowa, klan był tymczasowo zawieszony, teraz powstał od nowa ale nie mam kontaktu z głównym założycielem strony tj. z założycielem.
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Zarządzanie kontem » Witryna
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: