• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Zarządzanie kontem » Hasło nieprawidłowe (Po wpisaniu hasła z "linka przypominającego" hasło nie dział)
Hasło nieprawidłowe
wiktoriano
Postów: 22
Reputacja: 0
Wiadomość # 1 | 10:57
Nie mogę się zalogować na moją stronę.
Stworzyłem kilka dni temu nową stronę i teraz nie mogę się zalogować na nią do panelu zarządzania, daję funkcję przypominania hasła, hasło przychodzi wpisuje i dalej wyskakuje nieprawidłowe hasło.

Dla sprawdzenia poprawności działania chciałem przypomnieć hasło do panelu zarządzania ze strony angelswot.ucoz.pl gdzie pamiętam na 100% hasło, mam tam zapisany inny adres email to mi znów wyskakuje inny błąd, mianowicie email jest pusty, nie ma żadnego linka z przypomnieniem. Mógłbym przykombinować jeszcze i na angleswot.... dać pocztę gdzie przychodzi ten link z hasłem, ale boję się, że za chwilę na dwie strony nie będę mógł wejść.

Myślałem, że wejdę na pulpit Weptopa i tam usunę stronę, ale po problemach z hasłem również tam okazało się, że w ogóle nie widzi tam tych stron.

Nawet nie mogę usunąć NOWEJ strony.

Proszę pilnie o pomoc
Post edytowany przez wiktoriano - Środa, 09-04-2014, 11:00
test
Postów: 1
Reputacja: 0
Wiadomość # 2 | 11:57
Coś tu jest mocno namieszane. teraz mnie loguje jako "test"
nick
Postów: 82
Reputacja: 9
Wiadomość # 3 | 15:52
Hej, czy mógłbyś podać- tu lub w prywatnej wiadomości- adres pierwszej strony, o której mówisz? Tej, do której dostałeś na email nieprawidłowe hasło?
wiktoriano
Postów: 22
Reputacja: 0
Wiadomość # 4 | 18:10
Troszkę namieszałem, ale już mniej więcej wiem co i jak.
Dwa konta miałem jedno z nich "test" przypominałem hasło dla konta test jednocześnie próbowałem się tym hasłem logować na admina, tak sądzę bo nie wiem do końca ponieważ dalej mam problem, gdyż logując się na guid.uid.me z zaznaczoną opcją profil webtopa pierwsze wchodzę i od razu znowu komunikat o hasło do pulpitu webtopa, wpisuje to samo i hasło nieprawidłowe. Nadal nie wiem ponieważ kiedy już na stronie pulpity wyskakuje monit o hasło klikam przypomnij to na adres email nic nie przychodzi. Email z przypomnieniem hasła już przyszedł ale konto nadal zablokowane z powodu błędnie wpisywanych haseł z różnych ip, mam nadzieje, że czasowo.

Dałbym jeszcze raz ale jest raz na 3 godziny przypominanie hasła, a konto od wpisywania hasła mam już zablokowane.

Konto test było stworzone dlatego, że użytkownicy rejestrujący się na angelswot.ucoz.pl zgłaszali problem, że nie przychodzi im email z linkiem aktywacyjnym, po aktywacji konta test na poczcie o2 poleciłem żeby spróbowali na innej poczcie gdyż rejestrujący użytkownicy używali poczty na onet.pl

Dodane (09-04-2014, 18:10)
---------------------------------------------
Wszedłem smile sam namieszałem za co przepraszam, ale może się ten temat komuś przyda na przestrogę lecz chciałbym wyjaśnić pewną kwestię.

Dlaczego wchodząc na [url=http://guid.uid.me][/url] pisuje adres email hasło z opcją pulpit webtop potem znów muszę wpisać hasło?

Post edytowany przez wiktoriano - Środa, 09-04-2014, 18:04
nick
Postów: 82
Reputacja: 9
Wiadomość # 5 | 16:14
wiktoriano,

w sensie- musisz wpisać hasło jesze raz, po wpisaniu maila i hasła tu:

?
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Zarządzanie kontem » Hasło nieprawidłowe (Po wpisaniu hasła z "linka przypominającego" hasło nie dział)
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: