• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Forum » wiadomosci
wiadomosci
donfael
Postów: 26
Reputacja: 0
Wiadomość # 1 | 18:35
http://ai-bajkianime.at.ua/index/15-1

hej junks o co chodzi mam 7 wiadomości, ale nie mogę odczytać na str nie ma tego a jak na ten profil couz to pisze coś tam po angielsku i co teraz??
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 2 | 19:41
Wiadomości - to jest licznik ilości postów jakie zostały napisane przez Ciebie na forum.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
donfael
Postów: 26
Reputacja: 0
Wiadomość # 3 | 20:25
aaa dzięki, ale czemu u przyjacielowi pisze jeden jak ma dwa ?? u mnie się zgadza, ale u niego nie
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 4 | 22:25
Może jeden z postów został skasowany albo wyedytowany? Druga możliwość to taka że w jakieś kategorii nie są naliczane posty. Sprawdź w ustawieniach danej tablicy (Główna » Forum » Zarządzanie forami » Edytuj właściwości forum) czy nie jest przypadkiem zaznaczona opcja:
Cytat
Nie zwiększaj liczby wiadomości dla użytkowników:
Włącz tę opcję, jeśli nie chcesz, żeby licznik postów się zwiększał przy dodawaniu postów na tym forum.

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
donfael
Postów: 26
Reputacja: 0
Wiadomość # 5 | 16:32
Czyli jak np. przesunęłam wiadomości jego to zniknęło ??
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 6 | 17:07
Tak - jest to możliwe - jeśli wiadomości są przenoszone, łączone albo kasowane to licznik może ich nie naliczać.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
yavoro
Postów: 17
Reputacja: 0
Wiadomość # 7 | 12:53
hej,

a co zrobić, żeby Forum naliczało odpowiedzi i wyświetlało w osobnych oknach, gdy ta sama osoba dokonuje kolejnego wpisu?

Żeby było jaśniej: gdy dokonuję wpisu na forum dwa razy z rzędu, moja odpowiedź pojawia się w tym samym oknie z opcja "Dodane". chciałbym aby była osobno z uwzględnieniem liczenia.

Z góry dziękuję za odp

Dodane (24-09-2013, 12:53)
---------------------------------------------
uuu , cos długo trzeba czekać na odpowiedź :]

Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Forum » wiadomosci
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: