• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Albumy zdjęć, Formularze e-mail, Księga gości, Media Społecznościowe » Formaty dodawanych zdjęć
Formaty dodawanych zdjęć
Fantagiro
Postów: 135
Reputacja: 2
Wiadomość # 1 | 19:58
Mam drobne pytanie, dlaczego nie można dodać plików .jpg, a tylko .JPEG, .gif, .png.
Cóż mam dużo fotek w tym formacie i za każdym razem muszę zmieniać format.
Czy jakoś to ulegnie zmianom, bądź nie mam na co liczyć?



Odwiedź: Gejsza.ucoz.pl
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 2 | 10:16
Pliki .jpg mogą być bez problemu dodawane - tak jak i pozostałe wymieniane formaty (sprawdziłem osobiście na testowym koncie). Opisz dokładnie gdzie dodajesz fotki (bezpośrednio czy za pomocą "multiupload'u")? Czy pojawia się jakiś błąd czy też nie ma żadnej reakcji ze strony serwera?
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
Fantagiro
Postów: 135
Reputacja: 2
Wiadomość # 3 | 21:22
Jednocześnie w chwili bezpośredniego dodawania jak i multiuploadu pojawia się komunikat:




Plik jest w formacie .jpg



Odwiedź: Gejsza.ucoz.pl
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 4 | 10:02
Ok - przekazałem info do działu pomocy technicznej. Twoja strona zostanie monitorowana pod kątem tego typu błędu - czy możesz w ramach testów wysłać trochę obrazów w .jpg korzystając tym razem z File Managera (Managera Plików). Pozwoli nam to ostatecznie sprawdzić działanie narzędzia.
Aha - po wysłaniu plików przez Managera (jeśli uda się tego dokonać) - wklej też linki do tychże plików.

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
Fantagiro
Postów: 135
Reputacja: 2
Wiadomość # 5 | 09:41
Heh, nawet nie musiałam dodawać fotek do menadżera.
Dzisiaj wszystko pięknie się przesyła.

Dziękuję za pomoc^_^



Odwiedź: Gejsza.ucoz.pl
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 6 | 10:40
Cieszę się że mogłem pomóc cool
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Albumy zdjęć, Formularze e-mail, Księga gości, Media Społecznościowe » Formaty dodawanych zdjęć
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: