• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Ogólna informacja » Aktualizacje serwisu » Tworzenie subforów w module Forum (Aktualizacja 7-2014)
Tworzenie subforów w module Forum
nick
Postów: 82
Reputacja: 9
Wiadomość # 1 | 16:35
Tworzenie subforów w module Forum (aktualizacja 7-2014)
Tak jest- przed Wami kolejna pozytywna zmiana! smile Jak zapewne domyślacie się z tytułu tego wpisu, dziś możemy ogłosić uruchomienie długo oczekiwanej możliwości tworzenia subforów. Moduł forum jest w ostatnich miesiącach jednym z najczęściej aktualizowanych modułów w uCoz. Przykładowo- aktualizacje Forum zawarte były w update’ach 2-2013 i 10-2013.


Czym są subfora?

Zacznijmy od przykładu “dla opornych”. Załóżmy, że mamy np. forum o Anime. Istnieje wiele Anime, musimy więc najpierw stworzyć sekcje forum. Jedną z sekcji poświęcimy na popularną bajkę o Pokemonach.
Zdecydowałem się poświęcić osobną część forum na moje ulubione Pokemony, chciałbym jednak- dla uproszczenia poruszania się po forum- podzielić je na różne typy. Teraz, z guzikiem “Dodaj subforum” jest to możliwe:Jak to działa?

To całkiem proste. Subfora to fora, które są poprostu głębiej zagnieżdżone. Możliwe jest dodanie własnych pozwoleń i ustawień dla subforum lub pozostawienie ustawień takich jak w forum, do którego przynależy dane subforum. Strona tworzenia subforum ma następujący wygląd:Jeżeli będziesz chciał/chciała zmienić sposób uporządkowania subforów bądź przenieść je do innych forów, możesz zrobić to zawsze w sekcji “Zarządzanie forami”.Jak subfora będą wyglądać na stronie?

Strona główna fodułu Forum:Strona forum:
To wszystko na dziś. Zachęcamy do regularnego śledzenia Forum Społeczności uCoz- to tu będziemy informować o wszystkich interesująch aktualizacjach i nowościach! W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy komentarzy- proszę śmiało pisać :)!
Fantagiro
Postów: 135
Reputacja: 2
Wiadomość # 2 | 22:44
Fantastycznie, dobra robota! biggrin


Odwiedź: Gejsza.ucoz.pl
Oskar
Postów: 7
Reputacja: 0
Wiadomość # 3 | 19:47
I wszystko jasne biggrin
Co prawda jestem wyuczony na phpBB w tworzeniu forum, ale damy radę cool
Forum uCoz » Ogólna informacja » Aktualizacje serwisu » Tworzenie subforów w module Forum (Aktualizacja 7-2014)
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: