Wiadomość # 1 | 19:56
Planowanie postów (Aktualizacja 10-2014)
Zaktualizowaliśmy funkcję planowania postów w różnych modułach! Do teraz możliwe było tylko zaplanowanie daty w jakiej ukazać się miał wpis. Wpis taki publikowany był automatycznie o 12:00 danego dnia.Teraz możliwe jest zaplanowanie publikacji postu bardzo szczegółowo, z dokładnością co do minuty.Planowane posty są widoczne tylko dla Administratorów- bezpośrednio pod konkretnymi linkami bądź w Panelu zarządzania -> dany Moduł -> Zarządzanie wpisami. ID postów mających ukazać się z opóźnieniem pokazują się na niebiesko.Wpisy które mają ukazać się o danym czasie nie są indeksowane przez wyszukiwarki aż do daty ukazania.
Planowanie postów możliwe jest w ramach następujących modułów: Aktualności witryny, Artykuły, Menedżer plików, Tablica ogłoszeń, Katalog stron, Blog, Albumy zdjęć, Gry online.

Dodaliśmy również opcję “Nie wyświetlaj wpisów z datą późniejszą niż obecna” w modułach w których nie była wcześniej dostępna.

Aby wyświetlić moduł planowania postu należy włączyć opcję “Włącz możliwość wyboru daty dodania wpisu” w ustawieniach danego modułu.
To jednak nie wszystko!
Od teraz publikowanie postów z opóźnieniem możliwe jest nie tylko w ramach Twojej strony ale również na portalach społecznościowych.

Spójrzmy na poniższy przykład.
Załóżmy, że mamy sklep z herbatą “Tea Break” i postanowiliśmy uruchomić specjalną ofertę dedykowaną angielskiej tradycji picia herbaty o 5-ej.O 17:00 na swojej stronie i w mediach społecznościowych chcemy opublikować informację na temat promocji.

Przygotowujemy wpis:Ustawiamy datę i godzinę w odpowiednich polach:I wybieramy portale społecznościowe na których news zostanie opublikowany.
Wpis będzie widoczny w kolejce w module Media Społecznościowe -> statusy repostów.To wszystko! Teraz informacja o naszej specjalnej ofercie widoczna będzie zarówno na stronie jak i na portalach społecznościowych o zaplanowanej wcześniej godzinie.

Zachęcamy do dodawania pomysłów jak można wykorzystać tę nową funkcję. Śledźcie nasze newsy- wkrótce kolejne aktualizacje systemu!