Wiadomość # 1 | 12:30
Niektóre z usług uCoz (rozszerzenia funkcjonalności) są płatne.

Możesz odszukać listę płatnych usług w Panelu Zarządzania -> $ Usługi płatne (górny pasek).Możesz zakupić zarówno usługi w pakiecie jak i osobno ("Kup oddzielną usługę " w górnym pasku).


FAQ


 • Zapłaciłem za usługi, mogę podejrzeć je w "Zapłaconych zamówieniach", ale funkcjonalność wciąż nie jest uruchomiona. Dlaczego i jak mogę to naprawić?

  Prawdopodobnie problem to: inna usługa bądź pakiet usług został uruchomiony na twojej stronie i zawiera on już usługę którą już dokupiłeś. A dwie podobne usługi nie moga być uruchomione jednocześnie. Nowy pakiet nie może być aktywowany do momentu w którym usługa bądź pakiet usług który zawiera tą usługę nie wygaśnie.
  Jeśli chcesz uruchomić nową usługę niezwłocznie, musisz anulować poprzednią. Można tego dokonać w Panelu Zarządzania -> $ Usługi płatne -> Zapłacone zamówienia -> wybierz numer zamówienia -> Anuluj.
  Jeśli zrezygnujesz z usługi, pozostałe fundusze które nie zostały wykorzystane zostaną dodane do twego konta. Dzięki temu będziesz w stanie wykorzystać je w przyszłości. Pieniądze nie przepadają.
  P.S. Zawsze możesz dokonać transferu pieniędzy z jednej strony na drugą (w ramach jednego konta Webtop). Pieniądze nie mogą zostać jednak zwrócone..

 • Co to jest konto premiu/użytkownik premium?

  Konta premium to te strony, dla których użytkownik zapłacił dla usług lub pakietów usług które kosztowały nie mniej niż $2. Po opłacie za usługi konto użytkownika jest uznawane za premium. Użytkownicy premium mają pewne korzyści. Na przykład - konta premium są aktywne bez względu na ich ruch na stronie. Dzięki temu nigdy nie zostaną usunięte za brak aktywności.
  Plik Robots.txt dla stron premium jest odblokowanu od razu po płatności (przed terminem gdy kończy się kwarantanna).

 • Jak otrzymać domenę jako prezent?

  Aby otrzymać darmową domenę w prezencie – musisz spełnić określony warunek. Otrzymasz ją tylko po uiszczeniu opłaty za usługi premium na conajmniej 12 miesięcy (na raz).
  Po dokonaniu zakupu pojawi się okno z kodem. Użyj tego kodu do odebrania domeny tutaj: http://domain.ucoz.com.
  Jeśli nie zapisałeś kodu, możesz go podejrzeć w każdej chwili tutaj: Pomoc -> Wsparcie techniczne, wiadomość z treścią "Domena".
  Możesz również podejrzeć pomoc umieszczoną tutaj.

 • Posiadam kilka stron. Czy mogę zakupić pakiety usług dla wszystkich sron jednocześnie czy muszę kupować je dla każdej ze stron osobno?

  Tak, możesz obecnie kupować usługi dla każdej strony indywidualnie.

 • Kiedy pakiet usług wygaśnie, co stanie się z dodatkową przestrzenią, za którą wcześniej zapłaciłem?

  Jeśli usługa albo pakiet usług wygaśnie, dodatkowe megabajty zostaną odebrane. Niemniej wszystkie wpisy zostaną na swoim miejscu. To co powinieneś zrobić to zapłacić raz jeszcze za usługę albo usunąć dodatkowe pliki. W przeciwnym razie aktywność użytkownika na stronie zostanie zablokowana (nie będzie można dodawać wpisów itp.).


 • Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.