• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Pozostałe » Sugestie dot. udoskonalania uCoz » Sugestie dotyczące udoskonalania uCoz (Masz pomysł co poprawić, dodać i ulepszyć?)
Sugestie dotyczące udoskonalania uCoz
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 1 | 16:52
Tutaj można wpisywać sugestie dotyczące zmian, poprawek i ulepszeń dotyczących uCoz.


Kilka zasad dla piszących w poniższym wątku:

* Upewnij się że znasz na tyle dobrze system że jesteś w stanie zaproponować nowe rozwiązania.

* Upewnij się że Twoja sugestia i rozwiązanie to funkcja która jeszcze NIE ISTNIEJE w naszym systemie.

* Sugestie możesz komentować JEDYNIE w momencie gdy ktoś takową wcześniej dodał lub jeśli MAMY JUŻ daną funkcjonalność.

* Odpowiedzi developerów nie są gwarantowane


Skorzystaj z poniższego wzoru dodawania sugestii:

Kod

[b]1. Sugestia[/b]

[b]2. Dlaczego uCoz potrzebuje tego rozwiązania:[/b]

[b]3. Twoje przemyślenia jak mogłaby wyglądać taka funkcja:[/b]

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
PrinceDemonic
Postów: 99
Reputacja: 0
Wiadomość # 2 | 19:11
1.
Proszę o zniesienie limitu kategorii.
Tworzenie poukładanego materiału według: 3*

2.
Przechodzenie na Podstrony od razu po Sekcji dalej w Wpisy i gdzieś z boku niemal pomijając Kategorię albo nadając jej uprawnienia niemal Sekcji jest pomieszaniem.
(Bardziej logiczne wydaję się nałożenie limitu na Sekcję)

3.
Sekcja > Kategoria = Podstrona / Wpis

Myślę, że nie trzeba się tutaj rozpisywać w tłumaczeniach; to co już dodałem jest bardzo rzetelne i oczewiste.

Zniesienie tego limitu nie jest żadnym kłopotem.
Jeśli to problem, proszę junke o zniesienie tego limitu wyłącznie dla mojej witryny.
Post edytowany przez PrinceDemonic - Piątek, 19-04-2013, 14:39
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 3 | 10:01
Dzięki za dodanie sugestii - zostało to przekazane dalej. Co do odpowiedzi - muszę Cię zmartwić bo na dzień dzisiejszy nie ma możliwości zmiany tego limitu dla pojedynczej strony www na danym serwerze. Jak mówię temat został przekazany dalej - zobaczymy jak z jego realizacją...
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
PrinceDemonic
Postów: 99
Reputacja: 0
Wiadomość # 4 | 19:57
Jest już odpowiedź?
Fantagiro
Postów: 135
Reputacja: 2
Wiadomość # 5 | 18:41
Ja bym zaproponowała aby galerię stworzyć na wzór coppermine.
Obecnie możemy tworzyć sekcje i kategorie, a byłoby fajnie jakby docelowo w kategorii była możliwość tworzenia jeszcze albumów.



Odwiedź: Gejsza.ucoz.pl
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 6 | 09:32
PrinceDemonic - nie, nie mam odpowiedzi czy zostanie to wdrożone/stworzone.

Fantagiro - chodzi o wygląd galerii tak jak w opisanym przez Ciebie rozwiązaniu?

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
Fantagiro
Postów: 135
Reputacja: 2
Wiadomość # 7 | 21:38
Tak, aby była możliwość przybliżenia jej wyglądu do coppermine.


Odwiedź: Gejsza.ucoz.pl
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 8 | 09:27
Dziękuje za informację - nie wiem czy będziemy przebudowywać i zmieniać w najbliższym czasie wygląd galerii, natomiast uwagi prześlę dalej.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
Arczi
Postów: 12
Reputacja: 1
Wiadomość # 9 | 12:19
Witam!
Chciałbym podzielić się pewnym pomysłem. Pragnę, żeby dodać do naszego Polskiego forum użytkowników uCoz kategorię "Poradniki". Dlaczego? Będziemy mogli pisać takie poradniki, zawierające różne kody,porady itp. dotyczące zarządzania systemem ucoz.
Obcojęzyczne fora są wyposażone w takie kategorie, lecz u nas takiej rzeczy brakuje. Będzie można dodawać kody z zagranicznych postów, tłumacząc je polskim użytkownikom, jeśli znamy dany język.

Wiem, że polskie forum nie wyróżnia się pod względem statystyk w porównaniu do tych z innych krajów, ale trzeba coś zrobić, żeby "rozruszać towarzystwo" biggrin
nick
Postów: 82
Reputacja: 9
Wiadomość # 10 | 13:34
Arczi,

Przyznam- pomysł zdecydowanie wart rozważenia..! smile

Czy masz na myśli coś jak to: http://forum.ucoz.com/forum/42?
Arczi
Postów: 12
Reputacja: 1
Wiadomość # 11 | 14:00
Dokładnie, taka aktywność w języku polskim smile W sumie można to dodawać w "pierwsze kroki w uCoz", tak jak w wersji angielskiej tongue
Forum uCoz » Pozostałe » Sugestie dot. udoskonalania uCoz » Sugestie dotyczące udoskonalania uCoz (Masz pomysł co poprawić, dodać i ulepszyć?)
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: