• Strona 2 z 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum uCoz » Pozostałe » Sugestie dot. udoskonalania uCoz » Zablokowanie domeny ucoz.pl na Facebook (...czyli problem wszystkich użytkowników uCoz)
Zablokowanie domeny ucoz.pl na Facebook
THC_DRIVER
Postów: 3
Reputacja: 0
Wiadomość # 16 | 13:39
Ludzie zrobcie os z tym FB. !!! jakas porazka
alan207
Postów: 22
Reputacja: -1
Wiadomość # 17 | 15:10
Mam dla Was jakiś ratunek biggrin domeny TK (darmowe!) wejdzie na dot.tk zarejestrujcie sobie domene i potem podlaczcie ja w panelu zarządzania. Serwis jest darmowy: dają domene w postaci np. alan207.tk czy wild-monster.tk. Co o tym sądzicie?

P.S Przepraszam za brak znakow interpunkcyjnych - piszę z tableta
efeb13
Postów: 5
Reputacja: 0
Wiadomość # 18 | 19:58
Udostępnianie linków domeny ucoz.pl jest blokowane także na Twitterze.[url=https://twitter.com/intent/tweet/update][/url]
Czy ktoś wie jak można sobie z tym poradzić?

Dodane (01-05-2014, 19:58)
---------------------------------------------
"Co się dzieje?

Ups! URL w Twoim tweecie wygląda na link do strony zawierającej śmieciową lub niebezpieczną zawartość."


Gdy chcę coś z mojej domeny: maniek36.ucoz.pl umieścić na Twitterze, to otrzymuję powyższy komunikat!!! MASAKRA!

Post edytowany przez efeb13 - Czwartek, 01-05-2014, 19:46
nick
Postów: 82
Reputacja: 9
Wiadomość # 19 | 00:52
UWAGA!

Oficjalnie możemy poinformować, że problem- w przypadku facebooka- został zażegnany! smile

Na facebooku bezproblemowo można już udostępniać linki do stron osadzonych na domenie ucoz.pl- tak, jak np. tu: https://www.facebook.com/ucozpolska/photo.php?fbid=270996843082199
Fantagiro
Postów: 135
Reputacja: 2
Wiadomość # 20 | 21:42
Fantastyczna wiadomość, dzięki.


Odwiedź: Gejsza.ucoz.pl
dawqq
Postów: 4
Reputacja: 0
Wiadomość # 21 | 11:59
Jezeli macie takie Problemy to proponuje uzywac Skróconych linków czyli adf.ly bit.ly .
Adf.ly Mozna dodatkowo zarobic smile z tym ze trzeba Wchodzic przez ich strone I odczekac 5 sec aby wejsc na pożądana strone Bit.ly jest w zupełnosci darmowy smile Przepraszam za ort kilka lat za granica i zrobilo swoje smile pozdrawiam Dawid
Forum uCoz » Pozostałe » Sugestie dot. udoskonalania uCoz » Zablokowanie domeny ucoz.pl na Facebook (...czyli problem wszystkich użytkowników uCoz)
  • Strona 2 z 2
  • «
  • 1
  • 2
Wyszukiwanie: