Wiadomość # 1 | 14:59
1. Czy jest możliwe usunięcie banerów reklamowych uCoz ze strony?

Tak, jest możliwe. Usunięcie banerów ze strony jest płatną usługa i kosztuje $2.99/miesięcznie. Aby je wyłączyć należy:
1. Przejść do Panel Zarządzania -> Górne menu-> $ Usługi płatne -> Usługi płatne -> Kup oddzielną usługę.2. Wybrać okres na jaki baner ma być wyłączony.3. Wybrać "Zapłać za usługi" i podążąć za dalszymi instrukcjami systemowymi.
Zauważ że można zapłacić za usunięcie reklam w ramach pakietu usług. W tym wypadku wyłącznie reklam będzie kosztować o wiele mniej a dodatkowo otrzymasz dodatkowe udogodnienia.

P.S. Ukrywanie wymaganego przez uCoz banera jest rażącym naruszeniem Warunków korzystania z serwisu uCoz co prowadzi do permanentnego zablokowania twojej strony!

2. Czy jest możliwe wybranie schematu kolorów dla wbudowanych banerów reklamowych?
Niestety, obecnie nie jest to możliwe. Jednakże jest możliwe ustawienie pozycji baneru (lewo / prawo). Aby tego dokonać należy wybrać: Panel Zarządzania -> Dopasowanie banera i informacji o prawach autorskich uCoz -> Pozycja banera, wybrać pozycję i wcisnąć przycisk "Zapisz".
3. Znalazłem stornę która narusza Warunki korzystania z serwisu uCoz.
Proszę prześlij tą informację do działu wykrywania nadużyć firmy uCoz poprzez formularz znajdujący się na dole strony: http://www.ucoz.pl/abuse/
4. Stworzyłem nową stronę na której nie ma banerów reklamowych. Co powinienem zrobić? Czy zostanę zablokowany?
Baner reklamowy uCoz nie jest wyświetlany przez pierwsze 10 dni na nowej stronie. Po upływie tego czasu baner się pojawi. Oczywiście twoja strona nie zostanie za to zablokowana.

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.