• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Ogólna informacja » Pierwsze kroki z uCoz » ~Jak zmienić szablon?
~Jak zmienić szablon?
Terra
Postów: 1
Reputacja: 0
Wiadomość # 1 | 18:02
Czy można zmienić szablon? Bo ja tego w połowie niestety nie rozumiem.
~Przepraszam za kłopot cry
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 2 | 09:28
Wejdź do Panelu Zarządzania - następnie Ustawienia (górna belka) -> Ogólne ustawienia -> Wygląd witryny. Tam wybierzesz nową skórkę twojej strony.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
igl
Postów: 1
Reputacja: 0
Wiadomość # 3 | 23:37
Witam wszystkich w swoim pierwszym poscie ;-)
Podepne sie do tematu - w kilku postach jest opisane b. proste wstawianie lub zmiana szaty witryny lub jej elementow... - u mnie cos nie dziala i nie jest to takie proste. Nie chce na razie robic malych zmian, tylko zmienic szablon, ale cos nie wychodzi...

1 - Np. ktos napisal, ze aby zmienic wyglad, nalezy kliknac wybrany wzor, zatwierdzic i gotowe - niestety u mnie tak sie nie da (rozumien, ze moge cos zle robic), ale gdy otwieram ktorys z szablonow, to pobiera mi sie on na dysk, mimo zaznaczonego 'otworz' a nie 'zapisz'
2 - przy ewentualnej probie wklejenia css i zatwierdzeniu, wszystko sie miesza i wychodzi groch z kapusta i jest do kitu,
3 - przy ktorejs z prob (tylko juz nie pamietam w jaki sposob) wyskoczyl tez komunikat ze we wklejanych danych brakuje (dokladnie nie pamietam) 'powered by..'
4 - apropos FTP - w opisie instalacji szablonu, jest podana opcja przez FTP, ale tu kolejna nieudana proba, poniewaz przy probie ustalania hasla, serwer krzyczy ze podaje niewlasciwy numer telefonu... :-( niestety numer telefonu jest napewno wlasciwy..

Ciagle proby... masakra...
po uzyciu 'budowania szkieletu' i wklejeniu niektorych kodow wszystko dziala i jest ok, ale akurat te szablony mi sie nie podobaja, a jezeli wklejam ten co mi sie podoba np. #948 to po wlaczeniu podgladu wychodzi mi cos takiego:

/* BASIC */ @font-face { font-family: "SpiceHeart"; src: url(/images/SpiceHeart.ttf) format("truetype"); } body { background:#000000 url('/images/Bottom_texture.jpg') no-repeat top center; padding:0; margin:0; color: #D8DBD6; height:100%; min-height:100%; min-width: 970px font-family: Arial, Helvetica, Sans-Serif; font-size: 12px; } a { color:#D6CB9F; text-decoration:none; outline:none; } a:hover { color:#D8DBD6; text-decoration:underline; } img { border:0; margin:0; } h1{font-size:32px} h2{font-size:24px} h3{font-size:18px} h4{font-size:16px} h5{font-size:14px} #wrapper{width:1000px;margin:0 auto;} #masthead{height:454px;width:1000px;margin:0px auto;} #top{padding-bottom:150px;} #blogname{width:400px;float:left;} #blogname span{margin:0 0 0 25px; color: #FFFFFF; font: 24px/15px "SpiceHeart",Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif; text-shadow: 1px 1px 1px #000000; } #blogname h1{font-...............

No dobra , udalo mi sie co nieco zmienic, ale to jeszczenie wszystko, na koncowy efekt pewnie trzeba bedzie poczekac...
Post edytowany przez igl - Środa, 17-12-2014, 02:26
Forum uCoz » Ogólna informacja » Pierwsze kroki z uCoz » ~Jak zmienić szablon?
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: