Wiadomość # 1 | 16:18
Praca Programy Afiliacyjnego uCoz została wznowiona. Od teraz możesz zarabiać z uCoz.

Jak działa Program Afiliacyjny?


Najważniejszy punkt to fakt, że możesz zarabiać zaciekawiając innych użytkowników do usługi uCoz. Każdy nowy użytkownik zostaje twoim partnerem w momencie gdy stworzy stronę.

Jeśli twój partner stworzy darmową stronę (nie zapłaci za dodatkowe funkcje) i jego strona zostanie zatwierdzona jako aktywna przez system, wtedy otrzymujesz 0.5$ za osobę.
Jeśli dodatkowo użytkownik stworzy stronę i zapłaci za usługi premium, otrzymujesz dodatkowo 20% jego wydatków.

Warunki Deponowania:


  • wszystkie typy nagród mają okres "weryfikacji" który trwa od kilku tygodni aż do kilku miesięcy;
  • podczas okresu weryfikacji wysokość wynagrodzenia wyświetla się w zakładce "Ogólne", w kolumnie "Potencjalne";
  • gdy okres weryfikacji zostanie zakończony, kwota zostaje przeniesiona do kolumny "Oczekujące na Deponowanie";
  • depozyt może zostać wypłacony w dowolnym momencie przez partnera, poprzez wybraniee odpowiedniego przycisku który pojawia się w momencie niezerowej kwoty nagrody;
  • po tym jak nagroda zostanie zdeponowana, partner może zadecydować czy odbierze fundusze poprzez PayPal, Webmoney, czy doda niezwłocznie kwotę jako fundusze doładowujące jego konto na stronie.


Uwagi dotyczące rodzajów nagród:

* aktywność strony jest determinowana automatycznie przez system poprzez długoterminową analizę ruchu na stronie; tylko mały procent stron otrzymuje status "aktywnej", przeważnie po 3-6 miesiącach po jej stworzeniu i odpowiedniej promocji.
** procent kwoty, wpłacanej aby skorzystać z usług.


Zarządzanie Programem Afiliacyjnym


Możesz pracować poprzez swój pulpit Webtop'a. Zaloguj się i prezjdź do U → Strony → Program partnerskiJeśli korzystałeś wcześniej z usługi uCoz Money, możesz zalogować się do twojego Webtop'a za pomocą adresu maila z którego korzystałeś przy okazji uCoz Money i odebrać nagrodę.
A jeśli nie brałeś udziału w międzynarodowym programie a ludzie rejestrowali się poprez twoją stronę, jest spora szansa że zostali twoimi partnerami i zarobiłeś określona kwotę pieniędzy nawet bez zauważenia tego.
Jeśli wszystkie twoje strony należą do jednego Webtopa, zobaczysz statystyki dla wszystkich swoich stron.
Jeśli twoje strony należą do różnych Webtop'ów, musisz zalogować się do każdego z nich osobno aby pracować z Programem. W każdym z Webtop'ów otrzymasz osobny link polecający.

Możesz znaleźć link w zakładce "Ogólne". Możesz również zobaczyć statystyki zysków i zażądać zapłaty:Strony Polecające
Druga zakładka zawiera listę twoich stron polecających (stron których użytkownicy zarejestrowali się przez twój link lub przez Twoją stronę), datę rejestracji, źródło rejestracji (w tym momencie tylko uCoz jest dostępny) oraz zysk ze stron (o ile jest).
Ikona koperty przy każdej ze stron na liście. Po jej wybraniu możesz skontaktować się z partnerem, co może być użyteczne.
Na liście znajdują się również strony z czarną czcionką bez ikony koperty:Oznacza to że strona została skasowana przez właściciela albo automatycznie przez system.

Możesz prezfiltrować strony względem aktywności/nieaktywności.
Aby zarabiać więcej i sprawić by nowi użytkownicy nie porzucali swoich stron, możesz zaoferować im swą pomoc. Być może z twoją pomocą strona zostanie rozwinięta i otrzymasz prowizję od wykupionych usług płatnych.


Wypłata


W zakładce "Ogólne" możesz zażądać zapłaty (na zielono) i wybrać miejsce przelania funduszy do:

PayPal
Twoja strona
Webmoney
Transfer funduszy do strony jest wygodny jeśli płacisz za usługi bądź pakiety. Jeśli masz kilka stron na jednym Webtop'ie, możesz przetransferować fundusze do dowolnej strony. Nie ma żadnych opłat transakcyjnych za tą usługę.
Zakładka "Historia płatności" zawiera informacje o wszystkich wypłatach i statusach.
Uwaga: Możesz zamówić wypłatę w dowolnym momencie na dowolną kwotę.

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.