Wiadomość # 1 | 09:43
JAK STWORZYĆ STRONĘ ZA POMOCĄ UCOZ1. Aby zarejestrować się należy wybrać na stronie głównej przycisk ZACZNIJ!. Uwaga: JavaScript musi być uruchomiony w twojej przeglądarce, inaczej rejestracja może nie zadziałać.

2. Po pierwsze musisz wprowadzić swój e-mail. Musi to być działający adres który potwierdzisz i który będzie przypisany do twojego imiennego konta uID. W przypadku błędu - zobaczysz ostrzeżenie - czerwony znak X z wyjaśnieniem.

Następnie musisz wprowadzić hasło. Może zawierać ono tylko znaki łacińskie, cyfry, wykrzyknik oraz podkreślenie. Jest również wskazane podanie hasła którego nie można łatwo odgadnąć, np. kDi3p9S. Minimalna długość hasła to 6, maksymalna - 15 znaków. Hasło jest wrażliwe na wielkość znaków co oznacza że "Hasło6" i "hasło6" to dwa różne hasła. Jeśli hasło spełnia wszystkie wymagania pojawi się przy nim zielony znaczek, w przeciwnym razie czerwony znak X oznacza błąd. Kliknij Kontynuuj.

Uwaga: Poniżej pól znajduje się przycisk szybkiego zapisania się - poprzez konto Facebook, Google oraz Twitter. Jeśli wybierzesz któryś z nich - dane z twojego profilu zostaną skopiowane do odpowiednich pól i zaoszczędzisz sporo czasu przy rejestracji.

3. Wypełnij poniższe pola: pełne imię i nazwisko, pseudonim, data urodzenia oraz lokalizacja. Pamiętaj że twoje informacje prywatne nie są nigdzie udostępniane i wykorzystane (nie licząc przypadków dotyczących łamania prawa). Wpisz kod zabezpieczający (jeśli jest niewyraźny, kliknij na obrazek a wygeneruje się nowy kod). Ostatni krok - przeczytaj i zaakceptuj warunki korzystania z serwisu. Wybierz "Rejestracja".

4. Rejestracja została dokonana. Teraz musisz potwierdzić swój adres e-mail.

5. Zaloguj się na swoje konto mailowe, otwórz wiadomość z uID i kliknij w link potwierdzający rejestrację.

6. Teraz twój adres e-mail jest potwierdzony. Musisz ustawić sekretne pytanie i odpowiedź na nie (musisz je zapamiętać, jest bardzo ważne!) oraz hasło służące do zalogowania się do Panelu Zarządzania twoich przyszłych stron internetowych. Po tej czynności kliknij "Zacznij budować stronę".

7. A teraz czas na wybranie adresu twojej strony. Wprowadź nazwę i wybierz domenę. Wpisz kod zabezpieczający, przeczytaj warunki korzystania z serwisu uCoz. Kliknij Stwórz witrynę internetową!

8. Storna jakiej przed chwilą nadałeś adres została stworzona i jest już dostępna online. Musisz jeszcze zakończyć jej konfigurację. Wybierz Przejdź do Panelu Zarządzania.

9. Zaloguj się do Panelu Zarządzania: wprowadź hasło które ustawiłeś w Kroku 6 i wpisz kod zabezpieczający. Kliknij Wejdź.

10. Wprowadź nazwę (tytuł) strony, wybierz jeden z dostępnych wyglądów oraz języków dla swojej strony. Kliknij Kontynuuj.

11. Kolejny krok - wybranie modułów jakich potrzebujesz do swojej strony. Możesz dowolnie instalować i usuwać je kiedy tylko chcesz. Kliknij Kontynuuj.

To wszystko. Od teraz znajdujesz się w Panelu Zarządzania twojej nowej strony i możesz ją dowolnie zmieniać. Strona powitalna pomoże Ci na początku.

Strona jest dostępna w Internecie pod podanym przez ciebie adresem niezwłocznie po rejestracji.
Załączniki: 3832054.gif(7.4 Kb) · 6405916.gif(13.2 Kb) · 4406878.gif(15.0 Kb) · 4930011.gif(6.2 Kb) · 6784272.gif(3.4 Kb) · 4769437.gif(13.8 Kb) · 4139734.gif(10.7 Kb)

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.