Wiadomość # 1 | 18:22

1. Czy jest możliwe usunięcie znaku prawa autorskiego uCoz ze strony?
Tak - istnieje taka możliwość. Usunięcie znaku prawa autorskiego to płatna usługa - kosztuje 4.99$/miesiąc. Aby dokonać usunięcia:

1. Przejdź do Panelu Sterowania -> Górny Pasek -> Usługi płatne -> Kup usługę

2. Wybierz okres na jaki chcesz usunąć znak.

3. Wybierz "Zapłać za usługi" i podążaj za dalszymi instrukcjami systemowymi.

Zauważ że możesz zapłacić za usunięcie znaku w jednym z pakietów usług. W tym wypadku usunięcie znaczka spowoduje zmniejszenie kosztów i otrzymasz dodatkowe funkcjonalności.

PS. Ukrywanie znaku prawa autorskiego to naruszenie Warunków Korzystania z Serwisu uCoz i może spowodować całkowite zablokowanie strony!


Czy jest możliwa zmiana wyglądu znaku prawa autorskiego uCoz?

Tak, jest możliwa. Aby tego dokonać należy w Panelu Zarządzania wybrać opcję Dopasowanie banera i informacji o prawach autorskich uCoz -> Wygląd znaku copyright uCoz:Wybierz odpowiedni znak i wciśnij "Zapisz".


Jak mogę zastąpić znak © moimi danymi?

Proszę obejrzyj poniższy tutorial:
http://www.youtube.com/watch?&v=__Tz0EY8E50


Pojawia się wiadomość w Panelu Zarządzania -> Wygląd: "Szablon nie zawiera wymaganego kodu $POWERED_BY$ ". Co to oznacza? Co powinienem zrobić?

Oznacza to że wymagany kod $POWERED_BY$, odpowiadający znakowi prawa autorskiego uCoz, został usunięty z szablonu twojej strony. Musisz przywrócić ten kod. W przeciwnym wypadku twoja strona zostanie zablokowana.

Aby tego dokonać przejdź do Panelu Zarządzania -> Wygląd -> Zarządzanie wyglądem (szablony) -> znajdź odpowiedni szablon i wybierz "Przywróć domyślny szablon" lub dopisz ten kod w kodzie szablonu ręcznie.

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.