• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Dostosowanie wyglądu » Brak możliwości zmiany/edycji Głównego menu witryny (wyskakuje brak uprawnień)
Brak możliwości zmiany/edycji Głównego menu witryny
Sylvestr
Postów: 1
Reputacja: 0
Wiadomość # 1 | 00:15
Witam wszystkich, mój problem polega na tym że nie mogę zmienić nazw linków w Głównym menu witryny. Kiedy próbuję to zrobić poprzez Kreatora stron naciskając symbol klucza wyświetla mi się następujący komunikat:
Kod
Należysz do grupy użytkowników, którzy nie mają uprawnień do wykonania tego działania.

Z wszelkimi pytaniami zwróć się do administratora witryny.



Oczywiście jestem nowy w społeczności uCoz i coś robię nie tak, tak więc prosze o pomoc. Z góry dziękuję

Ps. Oczywiście szukałem odpowiedzi na forum i jej nie znalazłem.
Fantagiro
Postów: 135
Reputacja: 2
Wiadomość # 2 | 20:22
Jestem założycielem tej witryny?


Odwiedź: Gejsza.ucoz.pl
wiktoriano
Postów: 22
Reputacja: 0
Wiadomość # 3 | 12:12
Ogólne\ logowanie do panelu zarządzania\ Edytor podstron\ Zarządzanie stronami witryny
Żbik
Postów: 1
Reputacja: 0
Wiadomość # 4 | 11:48
Witam mam ten sam problem dlatego odgrzebuje temat. Moja stronka to www.kniejazgora.ucoz.com
Jestem zalogowany i nic. Logowalem się Ogólne\logowanie do panelu zarządzania\edytor podstron\ zarzadzanie stronami witryny i nic. Blagam pomużcie!
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Dostosowanie wyglądu » Brak możliwości zmiany/edycji Głównego menu witryny (wyskakuje brak uprawnień)
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: