• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Dostosowanie wyglądu » witam Pisze z malym pytaniem
witam Pisze z malym pytaniem
dawqq
Postów: 4
Reputacja: 0
Wiadomość # 1 | 11:54
Pisze z pytaniem jak usunąć napis FX na mojej Stronie lub zastąpic go moim logo adres strony praklan.ucoz.pl
Arczi
Postów: 12
Reputacja: 1
Wiadomość # 2 | 12:46
Wygląd>zarządzanie wyglądem (css)> globalne bloki i wybieramy górna część witryny
Teraz wyrzuć niechciane logo i wstaw swoje wink
dawqq
Postów: 4
Reputacja: 0
Wiadomość # 3 | 16:36
To nie pomogło zrobilo sie tlo nad tym ;/
Arczi
Postów: 12
Reputacja: 1
Wiadomość # 4 | 17:08
Może nie usunąłeś standardowego logo? smile
nick
Postów: 82
Reputacja: 9
Wiadomość # 5 | 20:24
Hej dawqq,

Arczi mówi dobrze, faktycznie jednak widocznie wstawiłeś swój obrazek w troszkę złe miejsce wink
Możesz jednak w prosty sposób ustawić to tak, żeby wyglądało tak jak chcesz:

1. Zgodnie z tym, co poradził Arczi, wejdź w Wygląd -> Zarządzanie wyglądem (szablony) -> Globalne bloki -> Górna część witryny. Następnie należy usunąć baner z logiem "FX" i dodać swój własny. Ja zrobiłem to w najprostszy sposób- poprzez edytor WYSIWYG (What You See Is What You Get, czyli "To co widzisz to to, co otrzymasz"):



2. Będąc w edytorze WYSIWYG możesz zarządzać obrazkami w zasadzie podobnie do tego jak odbywa się to np. w Wordzie itp. Wystarczy zaznaczyć niechciany obrazek i usunąć go po prostu backspace'm:



3. Teraz pozostało już tylko dodać nowy obrazek, można to zrobić poprzez odpowiedni przycisk w wizualnym edytorze WYSIWYG. Można tam ustawić również np. rozmiar obrazka, to czy ma być np. na środku czy też po lewej lub prawej stronie ekranu itd smile

Daj znać, czy wszystko poszło ok, poniżej przykład tego, co mi wyszło:
http://przyklad.ucoz.pl
dawqq
Postów: 4
Reputacja: 0
Wiadomość # 6 | 18:35
Dziekuje Bardzo za wytłumaczenie mi tego łopatologicznie smile

Dodane (08-07-2014, 17:22)
---------------------------------------------
Tylko nie mam tego wysiwyg

Dodane (08-07-2014, 18:35)
---------------------------------------------
Dziala tylko coś zepsulem xD
[ Dodaj aktualność ]

jak usunac ten url? smile

nick
Postów: 82
Reputacja: 9
Wiadomość # 7 | 17:50
dawqq,

chodzi o URL obrazka hostowanego na iv.pl? Trzeba całkiem usunąć ten url (czy obrazek)- również w edytorze WYSIWYG i dodać nowy url obrazka. Aby uzyskać nowy, stabilny url obrazka najlepiej trzymać go na serwerze uCoz, na swojej własnej stronie smile
Wystarczy dodać obrazek w Panelu zarządzania -> Menadżer plików i skopiować url klikając na ikonkę "oka" lub "i" obok nowo załadowanego obrazu smile
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Dostosowanie wyglądu » witam Pisze z malym pytaniem
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: