• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Ogólne pytania » Kreator nie działający
Kreator nie działający
PrinceDemonic
Postów: 99
Reputacja: 0
Wiadomość # 1 | 15:48
Dlaczego wasz Kreator niszczy witrynę?
Dlaczego co jakiś czas niemal wszystko w Kreatorze na stronie głównej przestaje poprawnie działać?
Dlaczego cała praca idzie na marne, bazując na waszym Kreatorze?

Próbowałem zmienić dane w jednym z bloków co oznacza że pracowałem na stronie głównej witryny.
Blok anonimowy, znajdujący się po prawej stronie strony głównej witryny.
Kreator postanowił zaminić dane, które wpisałem: bloku poniżej! Zamienił dokładnie to co zapisałem; ale w bloku poniżej! Tym samym niszcząc wszystko co było w nim utworzone.
Blok, który próbowałem edytować, czyli blok znajdujący się powyżej: blok anonimowy pozostał bez zmian.
Usunąłem zniszczony znajdujący się poniżej bloku anonimowego, który był celem edycji; blok.
Postanowiłem usunąć cały blok anonimowy, który od samego początku miał być blokiem edytowanym.
Usunąłem blok anonimowy i postanowiłem utworzyć go od nowa w tym samym miejscu. Blok nie został utworzony. Za to został zamieniony blok poniżej! Tym samym niszcząc jego zawartość.
Zawartość bloku poniżej została podmieniona na dane, które wprowadzałem.

Nie ma mowy o pomyłce z mojej strony.
System oraz sprzęt komputerowy z mojej strony działa prawidłowo.

Nie znajduję już słów tolerancji dla waszego Kreatora - oprogramowania, które niszczy moją pracę obracając ją w niwecz i co najgorsze pozbawiając mnie cennego czasu. I to witryny, która ma niedlugo stać się jedną z największych w Polsce z tego typu. Tym samym odbierając mi z powodu dokładnie tych wypunktowanych problemów - dokładnie w tym momęcie użytkowników witryny.
Nie można w ten sposób pracować na komercyjniej stronie tego rozmiaru. Skoro uCoz jest projektem komercyjnym, to nie ma mowy o takich problemach i powinny one być natychmiast zamknięte.

http://ai-bajkianime.at.ua/
Post edytowany przez PrinceDemonic - Wtorek, 02-04-2013, 18:09
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 2 | 16:30
Po pierwsze nikt niczego nie zmienia, nie mamy dostępu do edycji poszczególnych stron użytkownika bez jego wcześniejszej prośby i zgody.
Po drugie nie jest możliwe aby edycja jednego bloku wpłynęła bezpośrednio na zawartość jakiegokolwiek innego bloku w czasie zmian w Edytorze.
Po trzecie kreator nie jest zepsuty i niczego nie niszczy.
Po czwarte - stwierdzenie co jakiś czas oznacza że Twoja witryna jest regularnie niszczona - a zapewniam cię że tak nie jest i nikt poza administratorami nie ma najmniejszego interesu w zmianie czegokolwiek na stronie.

Czy odbiera użytkowników witryn - myślę że nie.

PS. Co oznacza blok anonimowy????

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
PrinceDemonic
Postów: 99
Reputacja: 0
Wiadomość # 3 | 17:07
Przecierz w ani jednym zdaniu nie napisałem, że ktoś mi wchodzi do Kreatora witryny, albo do panelu zarządzania bez mojej wiedzy. Przecierz wcale tak nie twierdzę.

Co do drugiego zdania. Owszem, tak się dzieje. Skoro tak się nie dzieje, to co ja niby obserwuję?
Co niby ma miejsce na mojej witrynie?
Jest dokładnie tak jak to opisałem. Wypunktowałem dokładnie cały proces i zmiany, które Kreator powodował oraz aktualnie powoduje. Boję się edytować blok, który wcześniej miałem zamiar edytować, ponieważ proces się powtórzy i stracę materiał z bloku poniższego.

Nie napisałem że co jakiś czas moja witryna jest regularnie niszczona: atakowana, ale że Kreator niszczy moją pracę takimi blędami. Przecierz napisałem dokładnie, że to oprogramowanie jest odpowidzialne za błędy a nie, że ktoś wchodzi bez mojej wiedzy do panelu administracyjnego/ Kreatora i tym bardziej atakuje moją witrynę.

Czy odbiera użytkowników witryny? Owszem, tak odbiera. Ponieważ zmniejsza materiał znajdujący się na witrynie; materiał który jest przezmnaczony do zwiększania liczby użytkowników witryny.
Już w tym momęcie moja witryna na tym traci ponieważ nie mogę dokonywać zmian które miały być wprowadzone.

Blokiem anonimowym nazwałem blok nieokreślony z dowolną edycją z mojej strony: dowolnym wprowadzonym kodem html albo dowolnym tekście w miejscu: w bloku w oknie kodu html.


  • http://ai-bajkianime.at.ua/

http://ai-bajkianime.at.ua/
Post edytowany przez PrinceDemonic - Wtorek, 02-04-2013, 17:18
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 4 | 17:18
Ok - co zostało dodane w takim razie w tym bloku i co znajdowało się w bloku poniżej. I na jakiej przeglądarce miało to miejsce (nazwa wystarczy).

Myślę że mogła to być jednorazowa niespójność która mam nadzieje nie zostanie powtórzona na Twojej stronie. Myślę że nie ma uzasadnionych obaw przed dokonywaniem dalszych zmian na stronie.

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
PrinceDemonic
Postów: 99
Reputacja: 0
Wiadomość # 5 | 17:26
Użyte do sprawdzenia przeglądarki:
- Chrome
- FireFox
- K-Meleon (bazujący na silniku FireFox)

Blok znajdujący się po prawej stronie oczewiście strony głównej. Nazwa bloku: ' Zarejestrowanych '

Nie sądzę aby chodziło dokładnie o wskazany blok. Blok jak już pisałem, był usuwany i na nowo tworzony w identycznym schemacie. I ponownie zachodził identyczny proces.


  • http://ai-bajkianime.at.ua/


http://ai-bajkianime.at.ua/
Post edytowany przez PrinceDemonic - Wtorek, 02-04-2013, 17:28
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 6 | 17:30
Reasumując: edytowany został blok Zarejestrowanych a zmienił się blok poniżej - czyli "Społeczności". W efekcie blok Zarejestrowani został pusty i zmieniła się zawartość "Społecnzości", dobrze rozumiem?

//edit
Ok już rozumiem.

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
PrinceDemonic
Postów: 99
Reputacja: 0
Wiadomość # 7 | 17:40
Owszem.
Edytowany był i ponownie była próba edycji wskazanego bloku: "Zarejestrowanych" I tak; zamienił się blok dokładnie poniżej się znajdujący. Nie sądzę żeby chodziło o określony dokładnie blok poniżej, a raczej o to, że zmiany zachodzą dokładnie w bloku pniżej, nie ważne jaki przypadnie.

Ale tak jak pisałem - wskazany blok edytowany: "Zarejestrownych" pozostał bez zmian w stanie poprzednim. Natomiast zmianom uległ blok poniżej; tym samym niszcząc całą jego zawartość i podmieniając na wprowadzane zmiany, które miały być wprowadzone w blok powyżej, czyli w blok: "Zarejestrowanych"


  • http://ai-bajkianime.at.ua/

http://ai-bajkianime.at.ua/
Post edytowany przez PrinceDemonic - Wtorek, 02-04-2013, 17:45
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 8 | 17:50
Ok - zgłoszę to do sprawdzenia i dam znać co zostało ustalone.

//EDIT

Sprawdziliśmy podane boxy i nie stwierdziliśmy żadnych problemów - treść jest zapisywana poprawnie, boxy nie nachodzą na siebie i nie są kasowane ich treści a tym bardziej nie są nadpisywane. Proszę sprawdzić raz jeszcze czy wszystko działa poprawnie i zgłosić ewentualnie raz jeszcze uwagi.

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Ogólne pytania » Kreator nie działający
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: