• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Ogólne pytania » Problem z aktualnościami na stronie (Problem z aktualnościami na stronie)
Problem z aktualnościami na stronie
Obtained_PL
Postów: 1
Reputacja: 0
Wiadomość # 1 | 12:30
Witam.
Jestem troszkę laik w tych sprawach i mam problem z edycją mojej strony . Mam stronę http://gran-turismo.ucoz.pl/ i mam problem z dodawaniem nowych aktualności na moją stronę główną. Nie mam na stronie głównej nigdzie przycisku "dodaj aktualność" .. A gdy dodaję aktualność poprzez górny pasek edytora strony to nie jest ona na stronie głównej tylko gdzieś schowana w archiwum . Dało by radę zrobić tak aby te aktualności pojawiały się na stronie głównej ?
Pozdrawiam
wink
Post edytowany przez Obtained_PL - Sobota, 08-06-2013, 12:31
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 2 | 11:56
Witam,

Po tym jak zalogujesz się na swoją stronę - możesz dodawać nowe wpisy korzystając z rozwijanego zestawu przycisków oraz polecenia Dodaj Nowy Wpis (przykład z mojej strony www):


Dodanie aktualności sprawia że pojawi się ona na stronie głownej (chyba że zostanie zapisana jako szkic - wtedy nie jest publikowana).
Załączniki: 7732666.jpg (11.7 Kb)

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
qeep
Postów: 3
Reputacja: 0
Wiadomość # 3 | 17:04
Witam,

podepnę się pod temat, bo mój problem także tyczy się aktualności. Tzn. gdy dodam nową wpis na głównej stronie to jest ok. Widać ją poprawnie! Ale jeśli kliknę na tę wiadomość w celu rozwinięcia newsa, to ten wpis znajduje się w centrum strony, jak również na lewym słupku strony.
Przykład:
strona głowna

wpis:

co jest nie tak? proszę pomóżcie!!! cry cry
Post edytowany przez qeep - Czwartek, 13-06-2013, 17:05
Fantagiro
Postów: 135
Reputacja: 2
Wiadomość # 4 | 17:02
Jak wejdziesz w rozwinięcie wpisu, to u ciebie ten efekt powoduje grafika na dole po lewej stronie.
Wystarczy pomyśleć i przyjrzeć się temu co się dodaje.



Odwiedź: Gejsza.ucoz.pl
qeep
Postów: 3
Reputacja: 0
Wiadomość # 5 | 22:51
No rozumiem, ale tak czy siak, jeśli nawet nie ma grafiki to też po rozwinięciu wpisu tekst pojawia sie po lewej stronie! A jak zrobić, aby się wcale nie pokazywał? Da się to czy nie?
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 6 | 10:45
Witam,
Temat został naprawiony - teraz grafika nie powinna się już rozjeżdżać. W przypadku dalszych problemów - proszę o informację.

I na przyszłość proszę zakładać nowy wątek.

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
WrathOfPhoenix
Postów: 7
Reputacja: 0
Wiadomość # 7 | 09:51
W sumie to chyba najbardziej pasujący temat to mojego problemu a wiec tak, mnie irytuje taki problem ponieważ zrobiłem sobie już w prawie "ogarniętą" stronkę męczy mnie problem mianowicie taki że gdy tworze nową stronę (TU ogólnie znajdują się moje wypociny) o nazwie "Pytania i Odpowiedzi" chciałbym abym miał możliwość na niej dodawania wpisów na zasadzie "dodawania aktualności" a nie że tak się wyrażę powiększania tylko treści strony jest to dość irytujące. Mam nadzieje że wyraziłem się w miarę zrozumiale i otrzymam pomoc smile

Pozdrawiam
nick
Postów: 82
Reputacja: 9
Wiadomość # 8 | 16:45
WrathOfPhoenix,

odpowiedź na pytanie tu: http://forum.ucoz.pl/forum/9-194-1
Oskar
Postów: 7
Reputacja: 0
Wiadomość # 9 | 11:40
Cholerka...zrobił mi się podobny problem z Aktualnościami sad
Było wszystko OK. i pisane aktualności na stronie głównej po zaakceptowaniu pojawiały się i tam były widoczne
non stop...teraz widoczne są tylko, gdy je otworzę z poziomu Kalendarza lub Archiwum, ale gdy przejdę do innego
bloku np. Blogi, Artykuły lub Forum i powrócę za chwilę na stronę Główną, to już nie widać wpisów Aktualności.

Jedynie widnieje pusta ramka i przycisk "dodaj aktualność"...to moja wina raczej, że tak się stało, bo przedtem
było dobrze i widoczne były Aktualniości na stronie Głównej.
I nawet dodałem Informatora i z Forum mi pokazywał 10 najnowszych postów...itp.

Błąd nastąpił, gdy dodałem nową aktualność, a raczej edytowałem starą wstawiając obrazek i gdy zapisałem tego
posta to obrazek okazał się za szeroki, gdyż właził mi na prawy panel modułów poza ramki...etc.
Więc chciałem skasować ten obrazek i przy tych kombinacjach edycyjnych skasowałem jakiś kod raczej...szarpałem
się niepotrzebnie ze skasowaniem tego obrazka na stronie głównej, zamiast wejść do panelu zarządzania i tam
skasować cały wpis po prostu...uff

Teraz mam pasztet...i nie wiem, jak to naprawić - zmiana styli (szablonu wyglądu) nic nie pomaga, bo nawet inne
wgrane, też mają teraz tę właściwość, że Aktualności są widoczne na stronie Glównej, gdy je zainicjuję z poziomu
Archiwum lub Kalendarza sad

Proszę zatem o jakąś pomoc?

Pozdrawiam

Dodane (27-09-2014, 11:40)
---------------------------------------------

Cytat Oskar ()
Teraz mam pasztet...i nie wiem, jak to naprawić - zmiana styli (szablonu wyglądu) nic nie pomaga, bo nawet inne
wgrane, też mają teraz tę właściwość, że Aktualności są widoczne na stronie Glównej, gdy je zainicjuję z poziomu
Archiwum lub Kalendarza

Proszę zatem o jakąś pomoc?

Pozdrawiam


Podaję również adres stronki http://peryferie.ucoz.pl/ bo może jest to wymagane...w każdym razie stoję w miejscu.
Post edytowany przez Oskar - Poniedziałek, 22-09-2014, 12:46
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Ogólne pytania » Problem z aktualnościami na stronie (Problem z aktualnościami na stronie)
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: