• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Ogólne pytania » Jak ZUPEŁNIE ukryć wpisy w module Gry online przed userami? (Proszę o pomoc:)
Jak ZUPEŁNIE ukryć wpisy w module Gry online przed userami?
alan207
Postów: 22
Reputacja: -1
Wiadomość # 1 | 18:22
Witam
Jestem w trakcie tworzenia strony na uCoz.pl. Do strony dołączyłem moduł Gry Online wraz z domyślnym katalogiem gier. Wiele z wpisów dezaktywowałem (nie usunąłem ale DEZAKTYWOWAŁEM) ponieważ nie chcę aby użytkownicy korzystali tymczasowo z tych gier ale nie chcę całkowicie usuwać tych wpisów.

Po dezaktywacji wpisów i tak zostały takie "ślady" (widok jako Gość). Objawiają się one podliczaniem nieaktywnych gier oraz dosłownie luki na stronie
Oto obraz sytuacji


Jak widać wpisy dla użytkowników są niedostępne ale widać że są
Proszę o pomoc cry
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 2 | 10:51
Witam,
Sprawdziłem raz jeszcze powyższa podstronę - wygląda jak na załączniku poniżej:



Wszystkie podstrony i linki są aktywne i przenoszą do odpowiednich podstron - pytanie zatem w czym leży teraz problem i co ewentualnie należy zmienić//naprawić :)???
Załączniki: 1630401.jpg (440.9 Kb)

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
alan207
Postów: 22
Reputacja: -1
Wiadomość # 3 | 19:27
Dziękuję za chęć udzielenia pomocy, lecz już poradziłem sobie sam (co widać na powyższym zdjęciu). Rozwiązaniem było CAŁKOWITE usunięcie nieaktywnych wpisów.
Pozdrawiam
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 4 | 09:46
Witam,

Tak podejrzewałem - to miało być jedno z zaproponowanych przeze mnie rozwiązań. Cieszę się że wszystko już działa.

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Ogólne pytania » Jak ZUPEŁNIE ukryć wpisy w module Gry online przed userami? (Proszę o pomoc:)
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: