• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Ogólne pytania » Górny panel zarządzania
Górny panel zarządzania
Arczi
Postów: 12
Reputacja: 1
Wiadomość # 1 | 15:50
Witam.
Czy użytkownikom korzystającym z mojej strony na uCoz wyświetla się górny pasek zarządzania? smile
Jeśli tak, to w jaki sposób mogę go usunąć?
Pozdrawiam

//chodzi o taki pasek, który widzimy np. korzystając z tego forum. Widnieje na górze każdej strony.
Post edytowany przez Arczi - Poniedziałek, 14-07-2014, 12:20
nick
Postów: 82
Reputacja: 9
Wiadomość # 2 | 12:59
Arczi,

Hej, pasek ten przeznaczony jest oczywiście dla administratorów danej strony i tylko oni powinni go widzieć.
Obecnie niestety mamy mały błąd na naszym forum uCoz i stąd pasek wyświetla się (choć w nieco innej formie) również zwykłym użytkownikom. Problem niedługo zniknie, nasi deweloperzy są w trakcie naprawy tego "buga".

Jeżeli chodzi o Twoją stronę uCoz- możesz to zawsze sprawdzić patrząc na to jak różni użytkownicy strony widzą stronę. Aby to zrobić wystarczy na pasku administratora kliknąć Użytkownicy -> Zobacz witrynę jako... i wybrać np. "Użytkownicy" albo "Goście".
Arczi
Postów: 12
Reputacja: 1
Wiadomość # 3 | 13:23
Właśnie włączając tryb użytkownika również widzę pasek. Ale może chodzi o to, że w tym trybie sprawdzamy tylko zawartość strony, a pasek pozostaje bez zmian, chociaż by po to, żeby z powrotem włączyć przeglądanie z poziomu admina wacko
nick
Postów: 82
Reputacja: 9
Wiadomość # 4 | 13:28
Arczi,

na pewno możesz zobaczyć, jak pasek widzą Goście- osoby zupełnie niezalogowane na Twojej stronie. Wystarczy się wylogować czy też wejść na stronę przez tryb prywatny wink
Arczi
Postów: 12
Reputacja: 1
Wiadomość # 5 | 12:20
Hmmm może zle się wysłowiłem, albo Ty zle mnie zrozumiałeś biggrin tak, jako użytkownik widzę u siebie pasek w innej formie. smile Chciałbym go całkowicie usunąć, tylko nie wiem, czy istnieje taka możiwość happy
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Ogólne pytania » Górny panel zarządzania
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: