• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Ogólne pytania » Problem z nagrodami
Problem z nagrodami
PolskieWWE
Postów: 4
Reputacja: 0
Wiadomość # 1 | 11:20
Proszę o pomoc. Szukałem, szukałem i nie znalazłem. Na moim poprzednim forum mogłem dawać nagrody.
Założyłem nowe forum o grze POU. http://pou.ucoz.pl/
I nie mogę dawać nagród.
Mam zaznaczoną opcję Daj nagrody ale nie mogę ich dawać!
Proszę o szybką odpowiedź!
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 2 | 11:25
O jakich dokładnie nagrodach mówisz? Gdzie zaznaczyłeś tą opcję (Daj nagrody)?
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
PolskieWWE
Postów: 4
Reputacja: 0
Wiadomość # 3 | 11:29
O nagrodach użytkownika. Na poprzednim forum miałem gdy wybrałem profil z forum to było: Nagrody:
Nagrody (1) Reputacja (199)

I gdy kliknę w nagrody mogę je dać a na tym forum co teraz jest mam tylko Nagrody:
Reputacja (1)

I w panelu zarządzania gdy wejdę w: Główna » Użytkownicy » Grupy użytkowników » Edytować właściwości grupy lub uprawnienia
I wejdę w zakładkę Użytkownicy to mam zaznaczone:

Oglądaj nagrody
Daj nagrody
Wyświetl historię reputacji
Zmień reputację użytkownika
Zmień reputację użytkownika niezależnie od limitu czasu
Wyświetl historię uwag użytkownika

I wszystko mam zaznaczone. :/
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 4 | 12:47
Nagrody aktywuje się poprzez Panel Zarządzania -> Górna belka -> Narzędzia -> Nagrody i zakładam że to jest aktywowane.
W panelu zarządzania użytkownikami powinieneś odznaczyć wszystkie zaznaczone podpunkty co powinno sprawić że nagrody powinny być dodawane. Jedyną rzecz jaką jeszcze powinieneś sprawdzić to uprawnienia administratora do nadawania nagród (możliwe że tam nie jest coś zaznaczone).

Szczegółowy opis jak działają nagrody dostępny jest w języku angielskim tutaj: http://forum.ucoz.com/forum/37-6267-30357-16-1242205664 (tłumaczenie na język polski powinno pojawić się na forum na dniach).

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
PolskieWWE
Postów: 4
Reputacja: 0
Wiadomość # 5 | 15:34
Dziękuję! Już działa!
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 6 | 15:51
Cieszę się że mogłem pomóc biggrin
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Ogólne pytania » Problem z nagrodami
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: