Wiadomość # 1 | 12:04
Nie mogę zalogować się do Panelu Zarządzania, dostaje informację że hasło bądź login jest nieprawidłowy.
Proszę skorzystaj z formularza przypomnienia hasła na stronie: http://www.ucoz.pl/remind/

Czy jest możliwe aby dwie osoby były zalogowane do Panelu jednocześnie?
Tak, jest możliwe. Maksymalna liczba jednocześnie zalogowanych osób jest możliwa do zmiany w ustawieniach zabezpieczeń Panelu Zarządzania. Maksymalna liczba osób to 4.

Czy jeśli jest kilku administratorów strony, możliwe jest śledzenie kto i kiedy logował się do Panelu Zarządzania?
Tak, można sprawdzić to w logu zdarzeń. Panel Zarządzania -> Bezpieczeństwo.

Jeśli mianuje kogoś administratorem, czy będzie ona/on w stanie zalogować się do Panelu Zarządzania i zmienić ustawienia?
Nie. Jeśli mianujesz kogoś administratorem, nie jest konieczne mówienie mu o haśle do Panelu Zarządzania. A jeśli administrator zna hasło, nie można go zmienić bez odpowiedzi na tajne pytanie.

Jak zmienić hasło do Panelu Zarządzania?
Można tego dokonać w następujący sposób: zaloguj się do Panelu Zarządzania (dodaj /admin do adresu twojej strony np. mojastrona.pl/admin) -> Bezpieczeństwo -> Zmień hasło -> Odrębne hasło . Aby zatwierdzić zmiany musisz odpowiedzieć na sekretne pytanie.



Gdzie znajdę informacje o tym kiedy moja strona została stworzona?
Data stworzenia jest widoczna na stronie głównej Panelu Zarządzania.

Dlaczego nie mogę wykonać backupu strony jeśli strona zajmuje więcej niż 75% przestrzeni dyskowej?
Pozostała przestrzeń dyskowa nie jest wystarczająca do stworzenia backupu gdyż dostepnę megabajty musza być wykorzystane to przechowania tejże kopii.


Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.