• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Forum » Audio na forum
Audio na forum
SzybkiTrampeK
Postów: 7
Reputacja: 0
Wiadomość # 1 | 14:59
Siema powie mi ktoś jak dodać audio na forum ?
Wpisywałem bbcode w panelu ale nie słysze muzyki
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 2 | 15:23
Chcesz dodać muzykę do wpisu czy odtwarzać muzykę w tle w czasie przebywania na forum (bo to dwa różne tematy smile
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
SzybkiTrampeK
Postów: 7
Reputacja: 0
Wiadomość # 3 | 15:32
No chce żeby ludzie którzy weszli na forum usłyszeli muzykę czyli chyba opcja 1
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 4 | 15:58
Zatem aby umieścić we wpisie plik mp3 należy skorzystać z tagu:
Kod
[audio]URL.mp3[/audio]
.
Drugi sposób to wklejenie pliku przez menu na górnej belce: http://screencast.com/t/KJ6WbriAJ

A wstawienie na stronie odtwarzacza grającego muzykę to wykorzystanie kodu na tej stronie: http://www.quackit.com/html_5/tags/html_audio_tag.cfm. Pamiętaj żeby tylko dobrze dobrać parametry i wcześniej wysłać na serwe i dobrze podlinkować plik muzyczny. Wygenerowany kod wklejasz - Panel Zarządzania - Wygląd - Zarządzanie wyglądem (szablony) - Forum - Ogólny wygląd stron forum. Po zapisaniu zmian odpalasz stronę i sprawdzasz czy dźwięki są odgrywane.

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
SzybkiTrampeK
Postów: 7
Reputacja: 0
Wiadomość # 5 | 16:24
Dodaję to [audio ] link[/audio] i nie dziala
Wyskakuje mi to ale nie dziala mi

Post edytowany przez SzybkiTrampeK - Czwartek, 04-04-2013, 16:26
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 6 | 16:27
Bo musisz podlinkować do pliku mp3 a nie linka do Yotube'a smile
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
SzybkiTrampeK
Postów: 7
Reputacja: 0
Wiadomość # 7 | 16:34
Nie rozumie.. mam pod koniec linku dopisac mp3 ? bo jest tak to nie działa to nadal
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 8 | 17:10
Musisz podlinkować bezpośrednio do pliku mp3. A film na Youtube nie jest w żaden sposób plikiem mp3 tylko jest..filmem.
Innymi słowy musiałbyś odszukać w sieci taki sam plik, wrzucić go do siebie na stronę do katalogu i dopiero tak przygotowane mp3 wkleić do odtwarzacza.

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
SzybkiTrampeK
Postów: 7
Reputacja: 0
Wiadomość # 9 | 12:10
OK mam dzięki smile

Można //lock
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 10 | 09:50
Cieszę się że mogłem pomóc.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Forum » Audio na forum
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: