Wiadomość # 1 | 00:58Aktualizacja Stron Systemowych oraz Stron Błędów (Aktualizacja 4-2014)


Wprowadziliśmy jednolity design dla wszystkich Stron Sytemowych oraz Stron Błędów. Są to strony techniczne, które nie są bezpośrednio częścią Twojej strony a są wspólne dla całego systemu uCoz. To tu przynależą strony błędów 404, 502, 401 itp. jak również strony deaktywacji, blokowania, niedozwolonego dostępu, nieaktywnych modułów itd.

Być może nigdy nawet nie widziałeś tych stron! Uczyniliśmy je jednak bardziej użytecznymi oraz nowocześniejszymi.
Strony o których mowa nie posiadały stylu i nie były informatywne. Niektóre z nich, tak jak np. odstraszająca strona błędu “Strona nie została odnaleziona” pokazywane były użytkownikom w kilkunastu różnych przypadkach, w tym takich jak np. literówka w adresie strony.

Teraz wszystkie te błędy i niedociągnięcia zostały naprawione. Strony nie tylko stały się śliczne ale też bardziej informatywne- dodaliśmy do nich linki do formularzy kontaktowych- mogą się one okazać przydatne w wielu przypadkach.
Teraz na stronach błędów znajdziesz również instrukcje podpowiadające co należy zrobić w przypadku, w którym zobaczysz, że Twoja strona została zdezaktywowana, zablokowana lub zniknęła z sieci.

Poniżej kilka przykładów pokazujących jak strony wyglądały i jak wyglądają obecnie:

Strona blokady:

Było


Jest

Strona blędu “Strona nie została odnaleziona”:

Było


Jest


Na stronach deaktywacji i reaktywacji znajdziesz pożyteczne informacje podpowiadające jak ocalić swoją stronę od deaktywacji i jak znaleźć wiadomość reaktywacyjną:W przypadku domyślnej strony błędu 404, która jest wyświetlana przy próbie wejścia na nieistniejącą stronę na danej witrynie- wciąż możesz dodać własny wygląd strony przy pomocy Menadżera Plików. Jest to jedyna strona systemowa która może posiadać Twój indywidualny desgin.