Wiadomość # 1 | 11:57
Podczas gdy programiści uCoz są zajęci rozwojem systemu, tworzeniem nowych funkcji i modułów oraz naprawą błędów, nasi designerzy i project managerowie również nie próżnują! W poniższym wpisie opowiemy nie tyle o aktualizacji funkcji a zmianie naszego wyglądu. Pewnie niektórzy z was zauważyli już różnicę.

Weterani uCoz pamiętają wygląd serwisu sprzed paru lat. Nie przypomina on w niczym tego co oferujemy dzisiaj.

Po aktualizacji naszej strony domowej, rozpoczęliśmy zmiany poszczególnych projektów (satelit). Nie jest to szybkie zadanie, szczególnie że zmiany wyglądu pociągają za sobą wewnętrzną przebudowę serwisu (layout HTML, zmiany na poziomie systemu itp.). Zapraszam w krótką podróż po zmianach i historii naszego projektu :D.


Aktualizacja strony domowej uCoz
Aktualizacja strony FAQA teraz najważniejsza wiadomość w tym poście - świeże uaktualnienia trzech projektów uCoz.


TOP100 jest jednym z naszych ostatnich projektów które nie zostały uaktualnione do nowego stylu aż do dziś. W końcu udało nam się tego dokonać i cieszymy się że możemy zaprezentować wam odświeżoną wersje TOP100 uCoz!
Oczywiście pragnę przypomnieć że jakość i atrakcyjność projektu nie zależy tylko od Teamu uCoz. Możesz sprawić że TOP100 będzie jeszcze lepsze jeśli sprawdzisz opis swojej strony tak by był zgodny z zasadami naszego zestawienia.

Program partnerski money.ucoz.com został niedawno uruchomiony ponownie i również otrzymał nowy wygląd!

Mało osób wie o istnieniu tego projektu, niemniej jak widać ma się on dobrze i został również uaktualniony.

Podczas aktualizacji wszystkich projektów i transferu do nowego wyglądu, rozpoczęliśmy również przygotowania do aktualizacji naszej strony domowej. Niemniej nie jest to jeszcze temat obecnego wpisu. Główne założenie to ulepszenie nie tylko strony technicznej ale również poprawa jakości i wygody korzystania z serwisu (usability). Chciałbym również przypomnieć (a dla wielu może być to zupełnie nowa wiadomość) że w tym roku pojawi się nie tylko wizualna aktualizacja Panelu Zarządzania uCoz!
Załączniki: 7500565.png (133.3 Kb) · 7594363.png (160.6 Kb) · 1279243.png (74.5 Kb) · 8777553.png (185.1 Kb) · 4445583.png (140.7 Kb) · 9582160.png (128.9 Kb)

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.