• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Dodatkowe funkcjonalności » Czy na ucoz.pl jest zainstalowoany Protoków (JSONP) (Channel Viewer Protocol (JSONP))
Czy na ucoz.pl jest zainstalowoany Protoków (JSONP)
wiktoriano
Postów: 22
Reputacja: 0
Wiadomość # 1 | 16:36
Czy na ucoz.pl jest zainstalowoany Channel Viewer Protocol (JSONP)

ponieważ próbuję zainstalować TO COŚ

I nie chce mi działać sad
Dlaczego?? proszę o pomoc
Jeśli nie to czy będzie taki wdrożony ?
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 2 | 10:18
uCoz nie obsługuje protokołu Channel Viewer Protocol (JSONP). Tego typu rozwiązania są instalowane na dedykowanych hostingach jako dodatkowe funkcjonalności. Nie przewidujemy również wdrożenia tego typu usługi.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
wiktoriano
Postów: 22
Reputacja: 0
Wiadomość # 3 | 12:46
Czy jeśli zostanę użytkownikiem premium czy będzie możliwość zainstalowania takiego protokołu tylko dla mojego adresu?? (żeby nie robić problemów)
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 4 | 13:24
Użytkownicy premium również nie posiadają możliwości korzystania z tego rozwiązania - a doinstalowanie potrzebnego modułu JSONP nie jest możliwe. Wiąże się to ze zbyt dużymi zmianami wprowadzonymi na całym danym serwerze - nie tylko na pojedynczym koncie premium użytkownika.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
wiktoriano
Postów: 22
Reputacja: 0
Wiadomość # 5 | 15:02
Czy zna Pan takie miejsce w internecie (np. inną domenę lub cokolwiek) gdzie by można było to wrzucić i wtedy ja bym sobie wkleił linka na moja_strona.ucoz.pl i wtedy by mi to wyświetlało na ucoz.pl

Jeśli uważa Pan, że to by miała być jakaś reklama to proszę o pw
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 6 | 18:13
Z tego co widzę - aby zainstalować ten moduł należy posiadać w pełni dedykowane rozwiązanie. Z mojego doświadczenia oraz wiedzy (i nie mówię tego reklamując/negując inne firmy) inni dostawcy oraz darmowe kreatory stron nie zapewnią takiej usługi. Instalacja tego typu skryptu jak wspomniałem wiąże się z dużymi zmianami po stronie serwerowej i nadaniem praktycznie nieograniczonych praw dostępu.
To co udało mi się na szybko znaleźć: http://www.mumble.pl/oferta.html

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
wiktoriano
Postów: 22
Reputacja: 0
Wiadomość # 7 | 19:53
Gdyby ktoś chciał mieć podgląd mumble na swojej stronie, to zapraszam na
http://www.mumble.com/mumble-server-status.php

Channel View Protocol URL znajdziesz w swoim panelu administracyjnym mumble (na stronie gdzie wykupiłeś mumble)
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Dodatkowe funkcjonalności » Czy na ucoz.pl jest zainstalowoany Protoków (JSONP) (Channel Viewer Protocol (JSONP))
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: