• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Dodatkowe funkcjonalności » Informatorzy, a podział na grupy uzytkowników
Informatorzy, a podział na grupy uzytkowników
yavoro
Postów: 17
Reputacja: 0
Wiadomość # 1 | 12:54
Skorzystałem z informatora na swojej stronie, który miałby wyświetlać mi, jakie wątki i wpisy pojawiły się ostatnio na Forum.
Jednak pokazuje on tylko wątki i wpsiy dostępne dla wszystkich odwiedzających stronę (np Gości), nie uwzględnia działów forum widocznych tylko dla pewnych grup, np zwykłych Users'ów strony. Czy da się to jakoś naprawić?
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 2 | 20:16
Z tego co rozumiem informatorzy wyświetlają domyślnie wątki dostępne dla wszystkich. Możesz sprawdzić czy jeśli dopiszesz odpowiednie wątki forum w polu Lista ID kategorii: (dodatkowe opcje danego informatora) to pojawią się one w informatorze.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
yavoro
Postów: 17
Reputacja: 0
Wiadomość # 3 | 22:52
dzięki, faktycznie działa smile
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 4 | 09:06
Cieszę się że mogłem pomóc cool
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Dodatkowe funkcjonalności » Informatorzy, a podział na grupy uzytkowników
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: