Wiadomość # 1 | 11:47
Możesz zapłacić za potrzebne usługi dodatkowe przy pomocy karty kredytowej (Visa bądź MasterCard). Musi być spełniony przy tym jeden warunek - twoja karta kredytowa musi pozwalać na płacenie poprzez internet. W tym celu skontaktuj się przed dokonaniem płatności z bankiem, aby wyjaśnić ewentualne pytania.
Różne bramki płatnicze mogą być wykorzystane przy płatnościach kartami kredytowimi.
Niestety, na dzień dzisiejszy płatność 2checkout nie może być wykorzystana do doładowania twojego konta.(Doładowania! A nie płacenia za zamówione usługi).

Instrukcja krok po kroku jak zapłacić za zamówione usługi.

Krok 1. Wybierz usługi bądź pakiet który cię interesuje i rozpocznij proces zapłaty.
Wybierz odpowiadającą metodę płatności, z kartą kredytową (USD):Krok 2. Wybierz “Zapłać za usługi” po zakończeniu składania zamówienia i wyborze metody płatności. Jeśli zamówienie zostało stworzone - wybierz "Kontynuuj procedure płatności" na dole strony:Krok 3. Zostaniesz przekierowany na stronę https://www.2checkout.com. Wybierz przycisk “Continue Checkout” tak jak na obrazku:Krok 4. Wypełnij formularz:
Wprowadź imię i nazwisko, tak jak jest na twojej karcie kredytowej. Wypełnij wszystkie niezbędne pola (zaznaczone gwiazdką). Wybierz “Continue Checkout” kiedy wszystkie pola będą wypełnione:Krok 5. Wybierz metodę płatności.
W tym kroku możesz wybrać system dzięki któremu dokonasz płatności. Możesz wybrać 2checkout.com lub paypal.com. Obie metody są bezpieczne.

Musisz posiadać konto (karty kredytowej) zarejestrowane w PayPal'u, jeśli chesz płacić poprzez ten system.

Jeśli chesz wykorzystać 2checkout.com jako bramkę płatności, otwórz ten spoiler.

Jeśli masz konto powiązane z opcją PayPal, dlaczego jej nie wykorzystać?
Otwórz spoiler.

Gdy karta zostanie zarejestrowana - płatność zostanie dodana automatycznie. Gratulacje!


Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.