• Strona 1 z 1
  • 1
Forum uCoz » Dodatkowe serwisy » E-sklep » Edycja modułu "sklep internetowy" (Zmiana czcionki)
Edycja modułu "sklep internetowy"
pielichl
Postów: 21
Reputacja: 0
Wiadomość # 1 | 21:56
Witam,

Ostatnio udało mi się zmienić kolor czcionki w module "sklep internetowy" poza jednym polem tekstowym widocznym na zdjęciu określającym: nazwa:, Art:, dostępność:. Nie wiem jak znaleźć odpowiedni znacznik żeby móc zmienić kolor czcionki. Bardzo proszę o pomoc.

junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 2 | 12:03
Panel Zarządzania - Zarządzanie wyglądem - Sklep internetowy - Tabela stylów (CSS).
Należy odnaleźć fragment kodu odpowiedzialny za wyświetlanie tekstu:
Kod
.shop-options li { line-height:150%; list-style-type:none; margin:0; padding:0 }

Kolor zmienia się poprzez dodanie w powyższym kodzie parametru color:
Kod
.shop-options li { line-height:150%; list-style-type:none; margin:0; padding:0; color: white; }

gdzie white - tu należy wstawić nazwę pożądanego koloru.

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
pielichl
Postów: 21
Reputacja: 0
Wiadomość # 3 | 19:54
Dziękuje bardzo za pomoc, korzystając z tej wskazówki zmieniłem kolor czcionki wszędzie gdzie chciałem oprócz tych trzech pozycji :p.



Gdzie mam szukać odpowiednich znaczników? W arkuszu CSS przeszukałem już chyba wszystko. Z góry dziękuje za pomoc smile
Post edytowany przez pielichl - Środa, 31-07-2013, 19:56
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 4 | 10:22
W takim razie należy dodać w Panelu Zarządzania - Zarządzanie wyglądem - szablon Strona towaru następującą linię:
Kod
<style>SPAN.id-good-$ID$-oldprice {color:red !important;}</style>
gdzie color:red to miejsce na wstawienie nazwy pożądanego koloru.

Co istotne - kod w szablonie należy dodać przed znacznikiem
Kod
</head>
. To powinno ostatecznie rozwiązać problem.

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
pielichl
Postów: 21
Reputacja: 0
Wiadomość # 5 | 22:46
Dziękuje bardzo, poradziłem sobie dzięki wskazówce, mam podobny problem ze zmianą koloru czcionki w zaznaczonych miejscach.

junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 6 | 09:25
Tym razem zmiany w kodzie CSS:
Kod
body {
  margin: 0px;
  background-image: url(http://nightvisionhunt.ucoz.org/las.jpg);
  font: 11px 'Tahoma';
  color: #5d5d5d;
  text-align: center;
}


Gdzie 5d5d5d - miejsce na wpisanie nowego koloru.

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
pielichl
Postów: 21
Reputacja: 0
Wiadomość # 7 | 08:36
Dziękuje bardzo za wskazówkę!!!:)
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 8 | 09:55
Proszę bardzo - mam nadzieję że wszystko będzie działało teraz prawidłowo :)!
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
Forum uCoz » Dodatkowe serwisy » E-sklep » Edycja modułu "sklep internetowy" (Zmiana czcionki)
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: