Wiadomość # 1 | 12:02
uCoz + oDesk
Rynek freelancingu online- który 15 lat temu jeszcze nawet nie istniał- generuje obecnie roczny obrót w wysokości 1 miliarda dolarów. Analitycy przewidują, że w nadchodzących latach liczba ta zwiększy się 5-krotnie.


oDesk to największa i najbardziej popularna platforma freelancingowa na świecie. Znajdziesz tam ok. 3 miliony specjalistów oferujących swoje usługi w różnorakich dziedzinach oraz ponad pół miliona klientów oferujących pracę.

Z przyjemnością ogłaszamy, iż nasi użytkownicy mogą teraz skorzystać z pomocy przy budowaniu swojej strony dzięki oDesk. Zaawansowani użytkownicy uCoz zyskują zaś kolejną możliwość oferowania swoich usług i zarabiania pieniędzy.Zachęcamy wszystkich designerów, deweloperów HTML, PHP i JavaScript, specjalistów SEO, tłumaczy, copywriterów i wszystkich innych proefsjonalistów, którzy mogą znaleźć zapotrzebowanie na swoje usługi w ramach grupy uCoz na platformie oDesk. Pomoże Wam to w znalezieniu klientów wśród użytkowników uCoz oraz oDesk na całym świecie- w prosty i szybki sposób.Potrzebujesz designera który stworzy dla Ciebie szybko i niedrogo unikalną Oprawę graficzną (szablon) strony? Programisty, który napisze dostosowany do Twoich wymagań skrypt? Tłumacza, który przetłumaczy Twoją stronę na dowolny język? Teraz jedyne, czego potrzebujesz to nie więcej niż 15 minut! Znalezienie eksperta specjalizującego się w systemie uCoz również nie stanowi problemu.

W obecnej chwili oDesk dostępny jest jedynie w języku angielskim, jako najbardziej popularnym języku komunikacji w internecie, nie powinno to jednak stanowić problemu dla osób, które nie posługują się angielskim w stopniu zaawansowanym. Interfejs oDesk jest prosty i intuicyjny. Poza tym, nic nie powstrzymuje Cię od opisania danego zlecenia po polsku bądź w jakimkolwiek innym języku.

Kolejnymi zaletami oDesk jest przejrzystość, niezawodność oraz prostota systemu płacenia za otrzymane usługi. Jako klient to Ty ustalasz wartość swojego projektu i podpisujesz umowę z pracownikami, których wiedza, doświadczenie i harmonogram pracy Cię satysfakcjonują- wszystko przy pomocy kilku kliknięć. Wbudowany system ocen oraz komentarzy pomoże Ci w podjęciu jak najbardziej świadomej decyzji. Po rozpoczęciu pracy nad Twoim zleceniem będziesz miał możliwość dokładnej kontroli oraz monitorowania postępu i przebiegu prac.

W oDesk możesz dołączać do grup, stworzyć całkowicie nowy zespół specjalistów z którymi możesz pracować nad swoimi projektami i których kwalifikacje możesz podnosić- platforma zapewnia narzędzia umożliwiające szereg różnorakich działań. Dodatkowo, podczas gdy wiele podobnych serwisów zarabia na wejściowych oraz comiesięcznych opłatach, rejestracja na oDesk jest zupełnie darmowa.Twórz strony z uCoz, znajdź pomoc na oDesk, zrealizuj swoje pomysły i sprawdź, jakie naprawdę są Twoje możliwości w prosty i komfortowy sposób!