Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Dostosowanie wyglądu » Jak zmienić baner na stronce?
Jak zmienić baner na stronce?
klaczni
Postów: 24
Reputacja: 0
Wiadomość # 16 | 14:41
Dokładnie, chodzi mi o prawą krawędź okna która jest ucięta na forum.

Odnośnie kalendarza, to nie chodzi mi o licznik czasu, tylko ten prawdziwy kalendarz który znajduje się poniżej statystyk a nad archiwum wpisów. Jest to z lewej strony.

Mam nadzieje że coś się uda zrobić zwłaszcza z tym forum.

Ogólnie okiem eksperta jak oceniasz stronkę? jej pozycionowanie, druga strona w google?
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 17 | 12:05
Co do kalendarza - musisz dodać w Panel Zarządzania - Wygląd - Zarządzanie wyglądem (CSS) poniższy kod:
Kod

/* Calendar Style */
.calTable td {font: 12px 'Tahoma';color: #6e6e6e;}
td.calMonth a {color: #646464;}
td.calWday {color: #908b8b;}
td.calWdaySe {color: #6196da;}
td.calWdaySu {color: #6196da;}
td.calWday, td.calWdaySu, td.calWdaySe {background: url(/.s/t/785/30.gif) repeat-x;border-width: 1px;border-style: solid;border-color: #dcdcdc #c4c4c4 #adadad #c4c4c4;
border-radius: 8px; -moz-border-radius: 8px;
}
.calMday {}
td.calMdayA {color: #fffffe;background: #b5b5b5;border-radius: 8px; -moz-border-radius: 8px;}
a.calMdayLink {color: #75a3de;}
td.calMdayIsA {color: #fffffe;background: none;}
a.calMonthLink:link,a.calMdayLink:link {}
a.calMonthLink:visited,a.calMdayLink:visited {}
a.calMonthLink:hover,a.calMdayLink:hover {}
a.calMonthLink:active,a.calMdayLink:active {}
/* -------------- */


Co do zmiany szerokości forum - w tym samym miejscu Zarządzanie wyglądem (CSS) musisz dokleić poniższą linijkę:

Kod
.posttdMessage {padding-right:50px !important;}


Zapisujesz zmiany i po przeładowaniu strony wszystko powinno już działać.

Strona jest spoko - jeśli Google ją zindeksowało to znak że pojawia się tam już ruch i sporo świeżej treści. Powodzenia w dalszym rozwoju witryny!

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
ROBERTKUBICA123
Postów: 5
Reputacja: 0
Wiadomość # 18 | 13:00
Witam,

Mam pytanie ,
jak na stronie mozna zrobić ikonke twittera ,która po kliknięciu przejdzie na strone np: https://twitter.com/LigaF1Ps3
klaczni
Postów: 24
Reputacja: 0
Wiadomość # 19 | 13:47
Cześć Junke, kalendarz działa, jednak posty nadal przycina.
Widoczne będzie to na zdjęciu.
Tu mam jeszcze pytanie kolegi:
Mam pytanie ,
jak na stronie mozna zrobić ikonke twittera ,która po kliknięciu przejdzie na strone np: https://twitter.com/LigaF1Ps3

junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 20 | 14:10
Co do Twittera - można wygenerować kod i stworzyć widget do swojej strony tutaj:
https://twitter.com/settings/widgets
Wystarczy potem stworzyć nowe okno (box) i tam wkleić wygenerowany kod. Box można dodać będąc zalogowanym na stronie głównej - wybierając z górnej belki Kreator - Włącz Kreator - a potem dodać odpowiednie pole.

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
klaczni
Postów: 24
Reputacja: 0
Wiadomość # 21 | 14:13
Co do tego przycinania to zauważyłem że jest to problem że forum nie przerzuca tekstu.
Czyli: Mogę pisać ile chce w jednej linice i gdy linika jest za długa to forum nie przerzuca tekstu do drugiej liniki.
Gdy ktoś napisze za dużo w jednej linice, to od razu cała strona jest przycięta.
Co zrobić?
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 22 | 14:53
A co do forum - sprawdź raz jeszcze czy kod został dodany:

Kod
.posttdMessage {padding-right:50px !important;}

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
klaczni
Postów: 24
Reputacja: 0
Wiadomość # 23 | 15:40
Junke to nic nie daje, jak ktoś napisze dłuższą wiadomość w jednej linice na forum to zamiast przerzucać do następnej liniki to ścina, tak jak wcześniej ci na obrazku pokazałem
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 24 | 15:58
Pytam bo sprawdziliśmy kod CSS i nie ma w nim tejże linijki - stąd moja prośba aby to raz jeszcze zweryfikować.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
klaczni
Postów: 24
Reputacja: 0
Wiadomość # 25 | 16:02
Junke jestes?

Dodane (07-05-2013, 16:02)
---------------------------------------------
Zrobiłem Ci kopie podglądu wiadomości na forum.
Problem polega na tym że zbyt późno przerzuca tekst do drugiej liniki, zobacz na zdjęcie i pasek, ile liter wejdzie w jedną linike.

junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 26 | 16:03
Ok - dzięki - dam znać jak tylko otrzymam odpowiedź z działu pomocy technicznej.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
klaczni
Postów: 24
Reputacja: 0
Wiadomość # 27 | 16:33
Tylko sobie zobacz, pasek dolny, bo zdjęcie nie uchwyciło wszystkich liter w linice.
Zobacz ile jeszcze ten pasek dolny można przesunąć w prawo, ile jeszcze tych liter tam wchodzi.
To powinno o wiele wcześniej przerzucić

Dzięki za pomoc.

Dodane (07-05-2013, 16:21)
---------------------------------------------
Powiem więcej bo mam strony testowe i jak sprawdzam na innych szablonach to dzieje się podobnie np:

Dodane (07-05-2013, 16:33)
---------------------------------------------
Co ciekawe na internet explorer jest wszystko dobrze, ale forum schodzi na sam doł

junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 28 | 17:04
Z tego co widzę skórka na forum właśnie została zmieniona (akurat w trakcie pracy supportu). Teraz wszystko wyświetla się poprawnie - w takim razie możemy uznać że temat jest rozwiązany?
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
klaczni
Postów: 24
Reputacja: 0
Wiadomość # 29 | 17:19
Tnie

Dodane (07-05-2013, 17:19)
---------------------------------------------
http://formula1.ucoz.pl/forum/2-5-9#389

Wpis obtaineda, klacznixa908

junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 30 | 17:29
Możemy to naprawić jeśli nie będziecie teraz zmieniać skórki, ok? :)?
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Dostosowanie wyglądu » Jak zmienić baner na stronce?
Wyszukiwanie: