Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Dostosowanie wyglądu » Jak zmienić baner na stronce?
Jak zmienić baner na stronce?
klaczni
Postów: 24
Reputacja: 0
Wiadomość # 31 | 17:33
OK tu nawet testowy wątek dla was stworzyliśmy:
http://formula1.ucoz.pl/forum/2-58-1#393

To działajcie dziekuje

Dodane (07-05-2013, 17:33)
---------------------------------------------
Napiszcie jak naprawicie

junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 32 | 23:27
Ok - to nic już nie ruszajcie - jak tylko dostanę info od działu pomocy technicznej - dam niezwłocznie znać.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
klaczni
Postów: 24
Reputacja: 0
Wiadomość # 33 | 23:28
Ok, czekamy z niecierpliwoscia.
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 34 | 11:47
Ok - sprawdźcie teraz czy wszystko działa. Po mojej stronie (przeglądarka Opera, FireFox oraz Internet Explorer + wyczyszczenie pamięci cache) linie ładnie się łamią.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
klaczni
Postów: 24
Reputacja: 0
Wiadomość # 35 | 12:26
Junke jest duża poprawa, bo jeżeli zacznę od nowa pisać to już prawidłowo załamuje liniki. Na google chrome nadal ucina ale już mniej(google chrome jest mało ważne, bo na stronce można napisać aby korzystać z Fireifoxa.

Na Fireifoxe jest wszystko dobrze, tylko pojawił się inny problem który zaznaczyłem Ci na zdjęciu.
Oczywiście testujemy i dziękujemy jako strona za dotychczasową pomoc.

Dodane (08-05-2013, 12:24)
---------------------------------------------
Na google Chrome, jak piszę nową wiadomość to też już prawidłowo załamuje liniki.
Tylko te stare wiadomości nadal trochę ucina(ale tak jak pisałem, mogę napisać u nas aby korzystać z firefoxa)

Dodane (08-05-2013, 12:26)
---------------------------------------------
Jak zmienicie w mozilli to co wam zaznaczyłem to będzie ok.

junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 36 | 13:21
Ok - sprawdź czy teraz przyciski są rozmieszczone prawidłowo.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
klaczni
Postów: 24
Reputacja: 0
Wiadomość # 37 | 14:11
Już sprawdzam

Dodane (08-05-2013, 14:07)
---------------------------------------------


Dodane (08-05-2013, 14:11)
---------------------------------------------
Przyciski jeszcze są troszkę nieprawidłowo rozmieszczone, jak przedstawiłem na zdjęciu na wyżej.

junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 38 | 14:24
Przyciski na dole z tego co widzę są rozmieszczone prawidłowo (tak powinny wyglądać i nie są ucięte w żaden sposób...).
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
klaczni
Postów: 24
Reputacja: 0
Wiadomość # 39 | 14:42
Nie do końca powinno wyglądać to tak, jak mamy w innym temacie:

junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 40 | 14:44
A cache został wyczyszczony i zostało to sprawdzone w innych przeglądarkach ??
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
klaczni
Postów: 24
Reputacja: 0
Wiadomość # 41 | 15:19
Jest nadal to co wysłałem w poście o godzinie 14:11
cache został wyczyszczony.

Dodane (08-05-2013, 15:19)
---------------------------------------------
Uda się coś zrobić?

junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 42 | 15:20
Spokojnie - pracujemy nad tym ;).
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
klaczni
Postów: 24
Reputacja: 0
Wiadomość # 43 | 15:22
ok, dziękuje
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 44 | 16:54
Powinno już zadziałać - dowód:
http://screencast.com/t/ozCWXsWuKlO0

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
klaczni
Postów: 24
Reputacja: 0
Wiadomość # 45 | 19:22
Junkie, na stronie głównej masz podziękowania od nas za szybkie załatwienie sprawy, wielki szacun.

Forum na operze działa idealnie, na firefoxie też jeżeli się pomniejszy przeglądarke. Jednak już przy nowych wpisach gdzie linie są prawidłowo załamywane, to forum i na firefoxie nawet przy ogromnym powiększeniu działa bardzo dobrze.

W takim razie wielkie dzięki.

Mam pytanie: czy stronka umożliwia wstawienie intro na początku zanim wyświetli się stronka?
Post edytowany przez klaczni - Środa, 08-05-2013, 19:22
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Dostosowanie wyglądu » Jak zmienić baner na stronce?
Wyszukiwanie: