• Strona 4 z 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Dostosowanie wyglądu » Jak zmienić baner na stronce?
Jak zmienić baner na stronce?
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 46 | 08:33
Cieszę się że mogłem pomóc - dziękuje za podziękowania. W ramach pomocy możesz zachęcić swoich użytkowników do korzystania i zakładania stron na uCoz - to będzie najlepszy dowód uznania dla naszego rozwiązania.

Co do wstawiania intra - jakie miałoby ono być? Z niemałego doświadczenia wiem że intro jest fajną sprawą dla zwykłego użytkownika przez pierwsze kilka/kilkanaście razy. Potem za każdym razem jak odpala stronkę i ogląda intro na nowo lub musi je wyłączyć - irytacja tylko rośnie i przestaje mu się to podobać... Pomyśl o tym z tej perspektywy.

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
klaczni
Postów: 24
Reputacja: 0
Wiadomość # 47 | 10:26
Powiem że strona ucoz.pl stała się popularna u nas. Nawet wiem że 2-3 osoby testowały działanie waszych szablonów.
Nawet jeden z naszych użytkowników powiedział że wasz serwis jest bardzo profesjonalny.
Zresztą ja lepszego kreatora stron niż wasz, dla osób słabo znających html, css itp nie widziałem.
Fajnie macie to zbudowane i metodą testów można dużo się nauczyć, np. te zmiany co u nas.

Tak z intro przyznaje Panu racje, ja o tym wiem. Tylko u nas są straszliwi fanatycy f1(gry, prawdziwej f1),
że oni koniecznie chcieli by coś takiego mieć.
Tu pytanie, czy idzie to jakoś pogodzić?

Ja tak jak patrze, to myślę że strona już wielkim zmian nie potrzebuje. Wstawimy jeszcze facebooka, inne elementy.

Na prawdę super serwis macie i życzę wam powodzenia.
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 48 | 11:09
Miło słyszeć takie pochwały :). Cieszę się że łatwo idzie wam praca z uCoz a ludzie są zainteresowani tworzeniem nowych stron.

Co do intra... pamiętaj że użytkownicy strony nie zawsze mają rację i nie trzeba ich zawsze słuchać. Intro tak jak napisałem jest spoko - ale po tygodniu ludzie będą błagać żeby je wyłączyć bo im się zwyczajnie znudzi...

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
klaczni
Postów: 24
Reputacja: 0
Wiadomość # 49 | 11:53
Cześć Junke.

Potrzebuje kod na boxa o specjalnym wymiarach.

Bo standardowe wymiary boxa źle wpływają na wygląd wtyczki facebooka.

Wymiary Boxa: Width:215 Height:565

Dzięki

Dodane (11-05-2013, 10:15)
---------------------------------------------
W sumie już Junkie sobie poradziłem z tym facebookiem.

Tylko ja myślałem go zrobić w takim stylu, aby jeszcze informacje o wpisach się pojawiały, tylko że box mam za wąski, bo wtedy tylko jedno słowo w linike wejdzie.

No nie wiem jak myślisz?

Powiększyć boksa i wstawić bardziej szczegółowego facebooka, czy zostawić tak jak jest?

Bo rozumiem że aby powiększyć box to wystarczy w kreatorze dać dodaj blok i wtedy tam w HTML wpisać odpowiedni kod?

Dodane (11-05-2013, 10:39)
---------------------------------------------
Jednak Junkie napisz mi jak zmienia się wymiary boxów, bo mam pare ciekawych wigetów itp

Dodane (11-05-2013, 11:53)
---------------------------------------------
Trochę już dodałem tych dodatków.
Znasz Junkie widgety do takich serwisów związanych z sportem, formułą 1 aby były po polsku?
Albo zostawie jak teraz?

junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 50 | 16:07
Co do widgetu Facebooka - z tego co pamiętam można modyfikować jego szerokość i wysokość w miarę potrzeb. Niestety nie znam żadnych widgetów które są związane ze sportem czy ściśle formułą (nie jest to dziedzina wiedzy którą się interesuje). Z drugiej strony przeładowanie witryny dziesiątkami wtyczek sprawia że użytkownik jest przytłoczony i nie zwraca uwagi na rzeczywistą treść którą chcecie przekazać.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
klaczni
Postów: 24
Reputacja: 0
Wiadomość # 51 | 18:13
Jakbyś zobaczył na stronce czy jest ok?
Nie wiem może za dużo, coś usunąć, czy zostawić tak jak jest i nic już nie dodawac?

Przepraszam że tak morduje, ale Pana zdanie bardzo cenie.
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 52 | 07:50
Co do strony - jest ok. Usunąłbym albo zmienił kolor napisu na nagłówku (Liga Formula 1 PS3). FB, Twitter i widget z newsami jest, forum działa jak należy. Teraz pozostaje tylko pisać i uzupełniać stronę treścią biggrin
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
ROBERTKUBICA123
Postów: 5
Reputacja: 0
Wiadomość # 53 | 22:23
Witam junkie , mamy problem z forum ,tak jak wczesniej tzn ucina,czy moglibyscie to sprawdzic i naprawic ,
strona : http://formula1.ucoz.pl/forum/2-6-1

Dzięki

Pozdrawaim.
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 54 | 09:06
A czy były ostatnio dokonywane jakieś zmiany na forum (ustawienia, zmiany stylu, dodawanie własnej grafiki itp...)?
Ucięty boks można zauważyć tylko w tym wątku czy na całym forum?

Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
ROBERTKUBICA123
Postów: 5
Reputacja: 0
Wiadomość # 55 | 13:07
Witam ,junkie,

Niewiem czy były jakies zmiany robione,a teraz patrzyłem ,jednak wszedzie na całym forum jest ucinanie.
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 56 | 09:51
Z tego co się dowiedziałem - zmiany były robione. Niemniej przejmuje temat. Proszę o nie dokonywanie teraz żadnych zmian i poprawek na stronie.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
ROBERTKUBICA123
Postów: 5
Reputacja: 0
Wiadomość # 57 | 18:44
Rozumiem ,

Dzieki ,Junkie
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 58 | 10:52
Ok - naprawione - sprawdźcie czy działa i nie psujcie już na drugi raz tego tematu cool
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
ROBERTKUBICA123
Postów: 5
Reputacja: 0
Wiadomość # 59 | 23:26
Dzięki ,Junkie,
junkie
Postów: 379
Reputacja: 9
Wiadomość # 60 | 01:16
Wszystko mam nadzieje działa doskonale :)?
Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji "Szukaj". Poprawny tytuł oraz dział ułatwi odpowiedź na pytanie.
Forum uCoz » Zarządzanie systemem » Dostosowanie wyglądu » Jak zmienić baner na stronce?
  • Strona 4 z 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wyszukiwanie: